1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor. Jaki wybrac.?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ooxBARTUSxoo, Luty 6, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Witam. Zamierzam w najblizszym czasie kupic tv do mojego xboxa. bedzie on rowniez uzywany jako monitor do PC oraz wieczorami normalne tv z kablowki ;). i teraz nie wiem co wybrac. Mam zamiar kupic telewizor LG LD420 tylko nie wiem jaki duzy 32" czy 37" .. Odleglosc ogladania najmniej ok 1.7 ( przy rozlozonym lozku i jak siedze na krawedzi jego :D ) i najwieksza cos ok. 2.3-2.4m ( zlozone lozko normanlie siedze oparty ;D ) I prosze was o pomoc jaki rozmiar lepiej wybrac.?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kozaznosa

kozaznosa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kuj-pom
    im wiekszy tym lepszy. ja u siebie mam tez cos kolo 3 m i mam 40" i jest ok

4. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    no wiem ale ja mam maly pokoj i sie caly czas zastanawiam czy 32" nie bedzie za maly i czy 37" nie bedzie za duzy ;/ pokoj gdzies 2.4 na 2.9 wysokosc cos okolo 2.9

5. dontd

dontd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bierz jak największy. Ja mam 40 cali a siedzę od niego w odległości 2m. 37 cali będzie za mały. Przez parę dni wydaję się ogromny lecz z czasem oswoisz się. Wtedy już nie będzie tak wielki :)

6. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wedlug mnie 37" bedzie odpowiedni na ta odleglosc a 40 juz troche za duza

7. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum