1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor+konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez beefree88, Listopad 27, 2010.

1. beefree88

beefree88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    Witam zakupiłem tv LG 32 cale full HD (model to 32LD450), podłączyłem do niego Xa kablem HDMI i chciał bym skonfigurować konsolę tak aby mógł w pełni korzystać z tego TV ale niestety nie jestem w tym obcykany a nie chcę czegoś rozwalić. Czy jakiś dobry samarytanin mógł by mi pomóc ją skonfigurować? Po prostu napisać jakie opcje mam zaznaczyć w menu wyświetlacza aby gra stała się przyjemnością ;). Za wszystkie porady bardzo dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przede wszystkim ustaw rozdzielczość na 1090p, dalej nie bardzo jest co ustawiać po stronie konsoli. Najwięcej ustawień jest po stronie tv więc tu po prostu dobierz sobie obraz który będzie ci najbardziej odpowiadał. Powodzenia.... ;)

4. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jest 1080p. Ustaw sobie lepiej 720p bo i tak nie ma różnicy na takim tv miedzy full a hd.

5. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    1080p, pod warunkiem, że telewizor jest Full HD. Jeśli jest HD Ready to ustaw 720p/1080i.
    Pobaw się też ustawieniami czerni w konsoli, w ustawieniach HDMI gdzieś, a w telewizorze ustaw tryb Gry. Jak się nie mylę, to każdy LG (przynajmniej ten co mam w domu i kilka egzemplarzy w pracy) to ma. Do tego możesz sobie podnieść kontrast i odrobinę zmienić jasność, żeby tak nie męczyło oczu...
    Zepsuć nic nie zepsujesz, bo nie masz jak, chyba, że padem rzucisz w telewizor albo gorzej, konsolą :p

6. beefree88

beefree88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    Manipulowałem czernią i tym kolorami HDMI ale sam nie wiem którą opcje najlepiej zaznaczyć czy kabel rgb czy jakiś tam ciąg liter z cyframi :p ale się pobawię, wielkie dzięki za porady.

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Podłącz kabel i graj :)
    Ustawienia nie zmienią za dużo przynajmniej w moim odczuciu, także ja nic nie ustawiam tylko gram.

8. esiak09

esiak09 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    klb
    Witam
    wiem ze ten watek byl poruszany ale chcialby sie poradzic mam telewizor Panasonic Viera TX-L32C20E i podlaczonego pod niego xboxa przez hdmi jakie ustawienia wyswietlacza sa najlepsze? jak wy macie? licze na pomoc:) pozdrawiam

Poleć forum