1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor lcd nowy lub używany 21 cali do 400 zł ? Pomocy!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rawison, Lipiec 23, 2012.

1. rawison

rawison Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pytanie jak z tematu jeżeli ktoś by mi podał linka do kupna czy coś to był bym bardzo wdzięczny. Nie piszcie że nie będzie odpowiedniego komfortu z grania itd ;d. Muszę kupić sobie jakiś do pokoju bo telewizor w salonie jest cały czas zajęty i sobie nie pogram ;d. Co do telewizora najlepiej lcd lub jakiś inny płaski( nie chcę kineskopu ). Z jak najlepszymi funkcjami pod xbox'a 360. Z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rawison

rawison Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Znalazłem pewien telewizor:

TELEWIZOR LCD PHILIPS 23" DVBT HDMI (2510107319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ma on hdmi więc nie jest tak źle. Pomoże mi ktoś ocenić czy nadał by się do dość dobrej gry na xboxie? I mam pytanie z racji tego że jest to telewizor-monitor to czy nie stracę na jakości podczas gry ? Chodzi o to czy rozdzielczość nie będzie taka jak po podłączeniu xboxa do monitora przez kabel vga-->AV czyli słaba (sprawdzałem) ;/

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
Wczytywanie...

Poleć forum