1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor LCD ok.1500zł jaki wybrać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ucho333, Czerwiec 7, 2010.

1. ucho333

ucho333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jaki możecie mi polecić telewizor w granicach 1500 zł może byc troche więcej lub troche mniej.Chodzi o to,że brat planuje zakupić właśnie telewizor żeby swobodnie oglądało się mistrzostwa świata,a wiadomo pierwszy mecz w piątek także zalęzy mi też na czasie.Chodzi o to by była ładna ostrośc i też czas rekacji ok bo w przyszłości planujemy też zapiąć do tego telewizora xboxa360 i najlepiej jak by mial wejście takie jak do monitora dvi bodajże się to nazywa bo nie mam xboxa z wyjściem hdmi.Przekątna ekranu to 32" lub 37".Jak ktoś się zna lub wie o jakichś okazjach cenowych to proszę piszcie w temacie.Dzięki.Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    W takiej cenie to tylko mniejsze i HD Ready. Najczęściej starsze modele. Bardzo ciężko znaleźć coś w takim przedziale cenowy w takiej wielkości.

Najprędzej to plazmę w takiej cenie kupisz.

4. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180-142.html

Wczytywanie...

Poleć forum