1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor LED32" i Xbox 360 - opóźnienie na ekranie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nikolai, Grudzień 2, 2010.

1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam. wczoraj zakupiłem sobie TV LED 32", podłączam, wszystko okej... Ale problemy zaczeły się przy graniu w gry (cod:bo , mw2, fifa 10, rs:vegas) ponieważ jest małe, ale jednak widoczne i bardzo przeszkadzające opóźnienia. Naprzykład klikam niebieski guzik na padzie, żeby przeładowac w Call of Duty magazynek, to ta czynnośc zostanie dopiero wykonana za około... 3 sekundy. GRAC SIĘ NIE DA!
    Telewizor firmy Sharp, X360 do TV podłączony kablem VGA. I chyba tutaj leży problem, ale wole się upewnic...
    Pozdrawiam i dziękuje, za każdą konkretną odpowiedź podziękuje.

Acha, miałem mały telewizor 19" CRT (ten taki duży kloc) i nie było żadnych opóźnień. czekam na odpowiedzi, bo to naprawdę ważne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    Wedlug mnie telewzior niedopasowany do xboxa poprostu zbyt male odswiezanie tak mi sie wydaje (ale moge sie mylic)sproboj podpiac kablem hdmi

4. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie jest to input lag bo on w nawet najgorszych przypadkach trwa 1/10 sekundy. Dodatkowo podpięcie tv przez vga obcina input lag praktycznie do minimum jaki może osiągnąć tv. Piszesz najpierw że opóznienie jest małe by potem dodać że trwa 3 sekundy. To jakie jest w końcu? Kabel? Wątpię. Pad? Już bardziej. Musisz pokombinować z kablami, padami bo trudno wyczuć o co chodzi w twoim przypadku. Sprawdz tez czy nie masz włączonego jakiegoś systemu typu "100hz", truemotion itp. Jaki masz model tego sharpika? Sharpy ogólnie słyną z niskiego laga więc to odpada.

Kser: odświeżanie nie ma tu nic do rzeczy zwłaszcza że wszystkie tv lcd/plazma mają odświeżanie 50/60hz ("100hz" itp to tylko systemy interpolacji klatek nie mające nic wspólnego z właściwym odświeżaniem na dodatek załączenie ich podczas gry podwaja prawie input-lag więc do gier się nie nadaje dlatego tryby "gra" w tv mają te systemy zablokowane).

5. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pad jest okej, sprawdzałem przed chwilą na moim starym CRT. Spróbuje z HDMI... Cholera, mam nadzieje, że niedługo telewizor będzię śmigac, bo w znacznym stopniu kupiłem go także do gier.

Wczytywanie...

Poleć forum