1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor nie przechwytuje obrazu z XboXa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez samack, Luty 13, 2013.

1. samack

samack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Witam. Mam taki problem. Otóż grałem sobie ostatnio na Xboxie, wyłączyłem go no i na drugi dzień popołudniu jak chciałem go włączyć to nie było w ogóle obrazu . . . No i myślałem że to wina kabla HDMI, ale podłączyłem 3 inne kable HDMI i nie działa. No to mówię a spróbuję podłączyć ten kabel HDMI na którym zawsze gram pod dekoder HD no i kur** działa. No to myślę i myślę, ale nic nie potrafię wymyślić. Poszedłem do kolegi który ma Xboxa, on wziął mojego Xboxa podłączył pod swój telewizor jego kablem HDMI i działa normalnie obraz jest. No to mówię chyba mam zepsuty telewizor, to poszedłem z konsolą do pokoju rodziców, podłączyłem pod ich kabel HDMI (który na ich dekoderze działa) niby jakiś lepszy tata za niego 80 zł dał i pod ich telewizor sony bravia i **** nie działa. Powiedzcie mi czego to może być wina. U kolegi podłączaliśmy na moim zasilaczu (myślałem że wina zasilacza) i działało. Chyba że może to być wina tego kabelka który się podłącza do zasilacza i prądu (ten taki osobny od zasilacza) ale w to wątpię bo na moim u kolegi nie próbowaliśmy tylko na jego tym kabelku, a tylko zasilacz mój daliśmy. Dodam że mój TV normalnie wykrywa HDMI wszystko niby OK a cały czas lata po ekranie komunikat BRAK SYGNAŁU, można wszystko na tym xboxie robić, wysuwać tackę napędu, włączać gry, ale nie ma obrazu i dźwięku, a na dekoderze normalnie działa.

Mój telewizor - 32LG5000

LCD 42LG5000 (3027017180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. taki tylko że 32 cale

Mój Xbox - Xbox 360 Arcade

Kolega ma taki sam TV jak ja tylko że 40 ileś cali

No i rodzice mają Sony Bravia i na nim też nie działa XboX

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Telewizor nie przechwytuje obrazu z XboXa

Albo pada gpu (u kolegi mógł być przypadek że dzialalo) albo cos z ustawieniami. Najlepiej przestawic na jakąś niska rozdzielczość i sprawdzić

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. samack

samack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    A jak to zmniejszyć? Na TV czy na Xboxie?
    Aha i jak teraz mam podłączony kabel ten który się dostaje do xboxa (czincze) to działa wszystko i czytałem że gdzieś się wchodzi w ustawienia konsoli i tam jest ustawienia HDTV, tylko u mnie ta opcja na tym kablu nie działa. Trzeba mieć podłączony kabel HDMI?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    albo złącze hdmi pada, ale raczej gpu zależy jaka płyta

Wczytywanie...

Poleć forum