1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor Samsung A551 a konsola xbox 360 (obraz)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Mar66, Styczeń 11, 2009.

1. Mar66

Mar66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem niedawno ten telewizor tj. Samsung A551 gdy uruchomiłem sobie GTA IV przy początkowym loadingu był na gorze ekranu pas migający. Natępnym razem właczyłem inne gry to problem był taki, ze animacja niebyła płynna... Robiło to wrazenie rozmywającego się obrazu gdy np. w PES'ie stało się w miejscu było wszystko OK ale jesli biegłem do piłki prowadziłem ją to animacja jakby szarpała i rozmywała wszystkich zawodników. Proszę o pomoc... Wczesniej miałem zwykły telewizor CRT i nie było takich problemów z animacją. Kabel który mam połączony z telewizora do konsoli to component. POMOCY....:mad:

2. Lotnik421 Xbox One

3. szerdzio

szerdzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    przeszukałeś ustawienie albo chociaż ustawiłeś ostrość w telewizorze??

Wczytywanie...

Poleć forum