1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

telewizor SAMSUNG LE-32B350

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez glaz_biker, Marzec 7, 2010.

1. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    witam, ostatnio wybralem sie do brata z konsola w celu pogrania coopa w gow2 bo na moim monitorze split screen to porazka. i kiedy podlaczylem konsole do jego tv samsunga lcd 32 cale hd ready kablem komponent oryginalnym, ustawionym na hd tv to nie bylo obrazu. po przelaczeniu kabla na zwykle tv obraz byl ale w takiej jakosci, ze dziekuje bardzo. probowalem roznych rozdzialeki opcji w tv i nic nie pomagalo. w koncu podlaczylem pudlo kablem vga za 13 pln do gniazda vga w tv i obraz byl zadowalajacy tyle ze musialem podlaczyc zewnetrzne glosniki... podobny problem mam na tv w salonie, ktory rowniez jest od samsunga lecz jest kineskopowy( rowniez z hd ready, 100hz itd). tam nie ma obrazu na kablu kompnent w ustawieniu hd tv za to w ustawieniu normalnym obraz jest baardzo ladny. troche to dziwne bo na moim starym kineskopie 21 cali kabel dzialal w opcji hd pomimo oczywsitego braku tej opcji w tv. glownie interesuje mnie sprawa tego lcd gdyz zamierzam kupic sobie taki tv do konsolo. z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Jak ma wejście HDMI,to najlepiej w ten sposób podłącz konsole to telewizora.

4. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    no tak. tyle, ze moj brat od ktorego odkupilem konsole wspominal mi cos o tym, ze wyjscie hdmi cos nie bardzo dziala pomimo paru wizyt gwarancyjnych w ms. a poza tym nie mam kabla hdmi aby to sprwadzic poki co ;/. moze jakies inne rady?

5. ZorGeReR

ZorGeReR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łuków
    Cześć,
    Sprawdź czy czincz po podłączeniu i poruszaniu nie zaskakuje, może jest jakieś przełamanie na kablu?
    Jeśli HDMI nie działał od początku nie możesz wykluczyć problem z wejściem w konsoli ( co wydaje mi się najbardziej prawdopodobne).
    Jeśli taki sam problem występuje na 2 różnych telewizorach to wina jest na pewno po stronie konsoli, musisz potestować czy ze strony kabla czy też wejść.
    pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłem ;)

6. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
  7. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Play: Ten tv ma przeciez hdmi i rozdzielczosc hd ready wiec obraz ladny powinien byc a jak nie masz zbytnio pieniedzy to zawsze mozesz monitor jakis znalesc

8. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Sądze że nie warto, naprawde lepiej dozbierać i kupić coś lepszego to jest zakup na kilka lat a w ten sposób, będziesz tylko żałował :) Ja już żałuje, że kupiłem tańszy model zamiast dołożyć, i mam nauczke :(

Wczytywanie...

Poleć forum