1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gothic4, Październik 30, 2013.

1. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam pytanie w sprawie telewizora. Na następny miesiąc chce kupić telewizor tak do 1000-1200 zł bo mam już dojść mojego 19 calowego telewizora crt (tragiczna jakość). Jaki byłby najlepszy w tej cenie? Będe go używał głównie do gry na ps3 , xbox 360 i może w przyszłości ps4/xbox one. Chciałbym aby miał min. 32 cale, full hd oraz dvb-t(fajnie jak by miał jeszcze usb). Z góry dziękuję za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    W takiej cenie najlepiej kupic wypasiony monitor

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Wchodzisz na allegro ustawiasz parametry i szukasz TV 32" za 1200zl. Patrzysz, bierzesz najdroższy wg. Twoich kryteriów, ten bedzie dobry.

5. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No dobra. Też tak patrzyłem a co z resztą parametrów tj. jasność,kontrast, odświeżanie? Ma to jakiś wpływ na gry? mam patrzeć na takie co mają większe te wartości czy mniejsze?

6. keniou

keniou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Patrz przede wszystkim na parametr "imput lag". Bardzo ważny parametr jeśli chcesz grac online w gry typu: CoD MW, BO, BT.

1 osoba to lubi.
  7. Gothic4

Gothic4 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aha. Dobra. Dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum