1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telewizor

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blader, Maj 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Blader

Blader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam takie małe pytanie dotyczące tv. Konsola zakupiona wszystko ok tylko mam stary tv :D i mam pytanie, planuje kupić full HD i nie wiem jakie odświeżanie będzie najlepsze 50 100 czy 200 Hz ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pegazus69

pegazus69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Teoretycznie im wyższe tym lepiej. 100 Hz już jest ok. Sam mam tyle i mogę powiedzieć że obraz rozmazuje się tylko i wyłącznie podczas szybkiego ruchu kamerą, praktycznie niedostrzegalne dla ludzkiego oka. Widoczne jedynie jak ktoś wie, że tworzy się taki efekt na ekranie. Oczywiście jeśli masz możliwość bierz 200.

4. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bierz ten który będzie tańszy, po co mu te 200 Hz skoro ludzie oko dostrzega zaledwie 24 klatki na sekundę a pełny komfort grania jest już przy 60 klatkach.

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum