Telewizor

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Czy zamiast monitora mogę kupić telewizor np 22 cali full hd i podłączyć pod niego mojego x360?
i jednocześnie używać jako pulpitu? podłączyć HDMI czy tylko to pogarsza?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Oczywiscie mozesz...dlaczego nie

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
W

Wilk14

Guest
Jasne ,że będzie oks.. ale za tą cenę możesz kupić większy.
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Budżet 1300zł czy znajdę telewizor taki który nie bierze dużo prądu? i taki który ma wejście usb i podłącze go niego dysk zewnętrzny i odpali mkv?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jasne ,że będzie oks.. ale za tą cenę możesz kupić większy.
Ale nie ledowy :) 32" zaczynają się od 1400 zł a nie 1000 zł :) do 1300 zł lepiej wziąć 26" z dobrymi parametrami
Ja ostatnio zakupiłem TV 32" LED FullHD Samsunga UE32D5500 ale koszt takiego TV to 1800 zł :)
 

Witcher93

Użytkownik
Użytkownik
Co wy macie z tymi ledami ;p najlepiej kupić plazme ... zakochasz sie w głębi kolorów na tych telewizorach,tylko plazmy od 42 cali wiec do małego pomieszczenia sie nie nada
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Daj na rachunki za prąd:)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Daj na rachunki za prąd:)
Przesady! Plasma pobiera najwięcej prądu jak jest biały obraz bo świeci najjasniej, wtedy rzeczywiście jest dużo. Ale przy ciemnych scenach wygasza dane fragmenty matrycy (stąd też lepsza czern) i zużycie dużo mniejsze. Przy normalnym użytkowaniu zarówno LCD jak u Plasma pobierają porównywalne ilości energii.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Ridic4sv

Użytkownik
Użytkownik
Co wy macie z tymi ledami ;p najlepiej kupić plazme ... zakochasz sie w głębi kolorów na tych telewizorach,tylko plazmy od 42 cali wiec do małego pomieszczenia sie nie nada
Posiadałem LCD LG 42 fullHD obraz bajka jak na pierwszy tv HD, brat kupił sobie plazme 42 fullHD fakt LCD wysiada kolory jakość obrazu. Ale teraz zakupiłem Samsung UE40D6750 - Ceneo.pl Samsunga led 3D i powiem tyle plazma padła na jakości czerni i bieli , kolorów, głębi i poboru prądu też. Najlepszy wybór jakiego dokonałem od zakupu xboxa
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Daj na rachunki za prąd:)
Jak zależy Ci na oszczędności to najlepiej kupić TV 22" lub 26" :)
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Philips 32 PFL 5007

PHILIPS 32 PFL 5007 SKLEP NEO24.PL 32PFL5007 NAJLEPSZA CENA

Czy ten będzie ok? i co to te 400Mhz?

i czy jak odpale mkv 1080p bedzie super jakość?
 

HICKS

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Będzie OK, nie 400MHz, tylko 400Hz - oznacza to, że nie będzie smużenia podczas szybkiego ruchu na ekranie. Jak odpalisz mkv 1080p to będzie super jakość.
 

Do góry Bottom