1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

telewizory led lcd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kornus fcb, Listopad 11, 2010.

1. kornus fcb

kornus fcb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam pytanie czy jest roznica miedzy telewizorem lcd a ledowym w grafice na xboxa 360?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ledowe sa gorsze :p chodzi o to że ledy mają inne podświetlenie i kolory z tego co wiem na forum się skarżyli na ledy

4. BOBOROBO

BOBOROBO Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    ja osobiscie polecam ci plazme bije na glowe lcd czy led

5. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    jedne i drugie mają matrycę LCD. tylko rodzajem podświetlenia się różnią. klasyczne LCD lampami, LCD LED diodami albo krawędziowo albo powierzchniowo. a skoro matryce te same to jakośc ta sama. różnica jest tylko w wyglądzie (LEDy są bardziej płaskie) i poborze prądu (na korzyść LEDowych).

6. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    sam mam telewizor LED sharpa i obraz jest świetny ... Ci którzy mówią, że obraz kiepski to chyba TV kupili w tesco i tyle w temacie

7. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Tak jak pisał ktoś wyżej. Telewizory LCD i LED mają matryce LCD. Różnią się podświetleniem matrycy. W TV LED odpowiedzialne są za to diody, które praktycznie się nie zużywają w odróżnieniu od podświetlenia w telewizorach LCD gdzie po 2-3 latach mogą zacząć wypalać się pojedyncze piksele na matrycy. Ja mam TV LCD a kolega LED i porównując je LED ma bardziej żywe kolory.
    Jeśli szukasz jakiegoś TV polecam Ci tego, który mam w sygnaturze. Nie jest drogi a jest w pełni funkcjonalny (odtwarza nawet filmy z pen-drive z napisami).

Wczytywanie...

Poleć forum