1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Telweizor do Xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ivan1227, Grudzień 5, 2011.

1. ivan1227

ivan1227 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Niedawno zakupiłem konsolę xboxa360, postanowiłem więc zakupić jakiś porządny telewizor, bo granie na TV CRT pewnie mija się z celem.
    Przed zakupem mam kilka wątpliwości, dlatego zwracam się o radę do profesjonalistów w tej dziedzinie.
    Czy do poprawnego grania potrzebuję telewizora z odświeżaniem 100Hz? Czytałem na wielu forach, że większość gier na xboxa wymaga 60Hz, i mogą wystąpić problemy z uruchamianiem gier.

Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru, interesuję mnie TV LCD 32"-37", w Full HD, z wejściem HDMI, i jeśli jest to wymagane to z odświeżaniem 100Hz. Środki jakie mogę przeznaczyć na zakup TV to jakieś ~1800zł. Proszę o podawanie aukcji z allegro. :)

Moje typy padły na:

Philips 32pfl5606h 32" 100Hz
    Lub:
    Samsung ue37c5100 37" 50Hz
    LG 37lk430 37" 100Hz

Serdecznie dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam,
    Ivan1227

2. Lotnik421 Xbox One

3. Al Capone

Al Capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dlaczego nie LG ?

Ja mam Plazme juz prawie 3,5 roku i nie mam z nia zadnych problemow..
    Dokupilem 3 lata temu kino domowe tez LG do kompletu i do dzis gra wszystko elegancko..

CO do polecania to polecam - PLAZMA PANASONIC VIERA

5. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Co do odświeżana to nie te czasy rzadko jaki TV ma mniej niż 120 Hz ja mam Sony bravia i polecam, Panasonic Viera też polecam.

6. ivan1227

ivan1227 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi. Niestety aukcje podane wyżej, są dostępne tylko poprzez odbiór osobisty, co mi nie odpowiada.

Znalazłem coś takiego:
    Wspaniała Plazma PANASONIC TX-P42C3E 600 Hz Knurów (1973218801) - Aukcje internetowe Allegro
    oraz:
    raty -KRAKÓW- PLAZMA - FULL HD - PANASONIC P42U30E (1968738678) - Aukcje internetowe Allegro

Czy takie telewizory bardziej nadadzą się do xboxa? Która aukcja jest bardziej korzystniejsza? A może oba telewizory kompletnie się nie nadają?

Pozdrawiam,
    Ivan1227

7. Boczus

Boczus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Cześć nazywam się Arek, jestem jak widać świeży na forum więc trzeba się trochę zacząć udzielać... :)
    Ja do swojego klocka kupiłem w wakacje 50 calową PLAZMĘ PANASONICA VIERĘ, jestem z niej bardzo zadowolony... :)

8. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Tak jak pisałem to nie te czasy teraz są praktycznie te same standardy obojętnie czy LG, Sony, Panasonic i tak dalej każdy się nada bierz Panasonica bo widzę że ci się podoba a na pewno obraz będzie żyleta i będziesz zadowolony.

9. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie obraźcie się ale nie wiem co wy chcecie od LG. mam 37 cali zakupione 4 lata temu full HD 50hz kontrast chyba 8000:1 i gry działają ********** w hd. dla porównania sąsiad ma nówke sony 200hz led i jak podepne mojego slima to specjalnej różnicy nie widać w bf3. Więc według mnie ładować kase na telewizor z wyższej półki biorąc pod uwagę że w x-ach nie zmieniło się nic od 2006 roku pod względem grafiki to strata kasy.. Co innego jak chcesz tv na którym będziesz oglądał fullhd filmy. To inna bajka.

10. Fiszó

Fiszó Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Reszów
    Panasonic TX-P37X20

Obczaj sobie, mi na razie służy i nie narzekam ;]

11. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dokładnie.Też mam LG LH 3000 i obraz jest poprostu rewelacja.Do tego ma on matową matrycę a więc nic się w niej nie odbija.

Wczytywanie...

Poleć forum