1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat Ixtreme 1.6 [Temat dla laijkow jak i innych]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Masownik, Grudzień 21, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    Witam
    po ostatnich eksperymentach z kilkoma grami w tym tez z tym nieszczesnym GTA (ten dodatek) stanolem w sumie w miejscu bo nie wiem co byloby lepsze patchowanie programem 360wavepatcher czy tez mzoe uzywac plytki aktywaycjnej i nie ingerowac w obraz..???Na samym poczatku bylem tylko i wylacznie za patchowaniem (pomyslalem po co bede kombinowal z jakimis plytkami)Ale wlasnie tu jest ale nie wiem czy tylko wystapil taki problem z GTA czy z innymi grami tez bo nie probowalem.. obrazy przepuszczam przez abgx360..ZAWSZE i pozniej ewentualnie pat****e tylko wlasnie to GTA po spatchowaniu nie odpala sie widzi gre itd aktualizacje ale po ujrzeniu napisow od wydacy pozniej tych dwoch R jest czarny obraz..sprawdzane na 2 konsolach...a ten sam obraz wypalony bez patchowania i odpalony z plytka aktywacyjna dziala bez zarzutow...wiec Panowie co bedzie lepsze patchowanie czy lepiej nagrywanie i uzywanie tej plytki?? CO do spatchowania itd wszystko zrobione bez problemow wpierw abgx360 pozniej patchowanie wypalanie na Verbatimie predkosc x2.4 pylty verbatim...
    Zastanawiam sie teraz czy czesto dzieja sie takie historie po spatchowaniu czy tylko to jakis wyjatek..bo jak tak ma byc to wole uzywac plytki aktwacyjnej i poczekac na ixtreme LT na ktorym juz bez tej plytki bede mogl odpalac gry...
    Prosze o opinie znawcow...pewnie wielu osoba sie przyda

2. Lotnik421 Xbox One

3. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja tez mam ix 1.6 i nigdy nie mialem problemu z wypalonymi plytkami, lacznie z gta:eflc. Zawsze pat****e gry z wave4 na 3, tyle ze ja nie planuje (przynajmniej nie odrazu) przechodzic na LT. Jednak patrząc na twoje problemy z przerabianymi grami i to że ix LT niedługo powinien się pojawić, jezeli planujesz wgrac LT gdy tylko sie pojawi, zaprzestalbym patchowania gier i czekal na LT.

4. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    ja spatchowalem bez zadnych problemow tka jak bylo napsiane w poradniku i wyskoczyl napis sucesfull

5. HydeFromT70s

HydeFromT70s Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja tam uzywam acivate.iso. wydaje mi sie ze jest to lepsze rozwiazanie, gdyz raz nagrasz plytke i pozniej kazda gre z wave4 odpalisz bez problemu, a nie kazda gre patchowac za kazdym razem.....

6. shibby20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a ile to spatchowac gre przed nagraniem trwa to ok 5sek. Za to nie musisz robic żąglerki plytami. Fakt i jedno rozwiazanie i drugie na swoje plusy i minusy. Jak ktos ma ix1.6 i planuje przerobic naped na ix LT jak tylko sie pojawi to polecam poki co uzywac activate.iso. Jezeli jednak ktos nie planuje zmieniac ix z 1.6 na LT to patchowanie jest jak najbardziej zalecane przeze mnie:)

7. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A nie zwrasta ryzyko bana przy przerabianiu gier Wave patcherem ?

8. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ryzyko bana i tak jest 100% :)

9. shibby20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie wazne czy grasz na spatchowanej gre, czy na niespatchowanej, czy moze na oryginalnej. Bana dostajesz za sam fakt przerobionej konsoli. Wiec wniosek jeden: przerabiasz konsole i nie chcesz dostac bana? to nie graj po necie.

Sa przypadki ze ludki wracali z ix do oryginalego softu i tez dostawali bana.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum