Temat Problem z konfiguracją ImgBurn w koszu

Grzesieq99

Świeżak
Świeżak
Czy mógłbym się dowiedzieć dlaczego temat wylądował w koszu ?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bo odpowiedz na swoje pytanie mozesz znalezc bez problemu na forum
 

Grzesieq99

Świeżak
Świeżak
szukałem i szukam dalej ale nie widzę, rozumiem, że takie pytania nobów są denerwujące ale chyba po to powstal osobny wątek "dla świerzaków" mylę się? Gdzie dokładnie znajdę odpowiedź???
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
po pierwsze to "swieżaków" po drugie ja nie wiem jak wy szukacie ze nigdy nikt nie moze nic znalezc, tu jest tutorial jak nagrywac i jak skonfigurowac sobie program, w razie problemow pisze sie tam
http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
 

Grzesieq99

Świeżak
Świeżak
Barman ja rozumiem, że ty tu obeznany jeste ale nie rób ze mnie kretyna- temat, który podaleś wal;kowałem kilkanaście razy- i inne temu podone; gdzie tam jest odpowiedź na moje pytanie?!? Możesz mnie zrypać jesli masz rację ale jeśli nie to po cholerę się udzielasz? Albo pomóż (bo na pewno znasz odpowiedź na moje pytania- albo daj se siana i pozwól odpowiedzieć innym. Wiem, że ciężko znieść samokrytykę ale tam nie ma nic co by mi pomogło- jedyna mądra rada to, nagrywanie x 4 ale i tak nagrałem w ten sposób tylko (druga płyta juz się udała) Far Cry 3- a kinectanimals dalej nic nie mogę zrobić i kolejne 5 płyt poszło się je... rypać
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Temat Problem z konfiguracją ImgBurn w koszu

Znaczy że nagrywarka kończy żywot

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

Grzesieq99

Świeżak
Świeżak
nagrywarka zkaupiona nowa 2 dni temu - ma 24 miesiące gwarancji chyba nie do końca masz rację
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Temat Problem z konfiguracją ImgBurn w koszu

Skoro wiesz lepiej wypalaj dalej plyty heh.

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.
 

Grzesieq99

Świeżak
Świeżak
Gdybym wiedział lepiej to nie trółbym tu na forum. Ale powtarzam że nagrywarka jest nowa.
 

BoonRevo

Użytkownik
Użytkownik
Sam miałem ostatnio wiele problemów z nagrywaniem, płyta nie przechodziła weryfikacji po 49%. Może to Ci coś pomoże:
-wchodzisz w ImgBurn settings
-zakładka write, zaznacz opcje "perform OPC before write" i "calculate optimal"
-zakładka build -> page 2 -> "read bufer size" ustaw na 512
-zakładka I/O -> page 2 -> "bufer size" też na 512

-gdy nagrywasz obraz, w prawym donym rogu kliknij "change book type" (książeczka), wybierz zakładke Lite-on, wybierz z listy "Drive(for dvd+r dl media EEPROM!), później DVD-ROM, change, ok

U mnie zweryfikowało się do 100% dopiero po tym jak zmieniłem firmware nagrywarki według poradnika na forum, a wcześniej korzystałem z BurnerMAX payload tool.

Pozdrawiam i powodzenia :)
 

Grzesieq99

Świeżak
Świeżak
Mam wszystko ustawione tak jak napisałeś. Firmware nie zmieniałem, gostek, od którego kupiłem nagrywarke powiedział, że ma już wrzucone burner max (takie sprzedaje na allegro , nie sa stare i dlatego przerobione -sprzedal ich juz od cholery - tylko zmienia wszystko pod xboxa sam i wiecej kasy za nie bierzez - ja dalem 130 zl
 

BoonRevo

Użytkownik
Użytkownik
To więcej Ci nie pomogę, może da się sprawdzić jak jest przerobiona nagrywarka, albo ponownie to samemu zrobić (o ile można), może jakieś płyty nie takie, ale to już musi się wypowiedzieć ktoś inny bo moja wiedza skończyła się w ostatnim poście :D życzę powodzenia :)
 

Grzesieq99

Świeżak
Świeżak
I [CENZURA] bąbki (Czy może bombki?) strzelił. Całość popłynąłem ok 500 zł, i (CENZURA) z tego mam (przepraszam- dwie gry nagrałem)

//Język młody człowieku, uważaj z nim - to nie korytarz Twojej szkoły że możesz sobie mówić co Ci się podoba.
Wymagasz od ludzi informacji więc zachowuj się kulturalnie.
~z0nk31
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Grzesieq stosowałeś się do tutoriala który jest podany w 4 poście ?
Nagrywałeś wg ustawień tam podanych ?
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam od nowa wgrać LT burner max i wypalać na verbatimach przy prędkości x 2,4 z włączonym OPC

tutaj masz tutka jak wgrać lt:
X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl

wgraj sam to będziesz wiedział że wsio jest ok


pozdro !
 

Grzesieq99

Świeżak
Świeżak
Przepraszam za język - wykropkowałem częściowo brzydkie słowa. Do szkoły chodziłem 20 lat temu ale pamiętam, że są bombki (wybuchowe0 i bąbki (choinkowe)- sorki za język poniosło mnie bo za dużo mnie to nerwów i kasy kosztuje.
z0nk31 tak- robiłem tak jak w poradniku. AHC cz można spokojnie wgrać ponownie BurnerMax? (chociaż wydaje mi się, że jest ok bo na początku nie ma info, że rozmiar dysku jest za mały).
Na jednym ze screnów z kofiguracją ImgBurn jest pokazane (narzędzia- ustawienia- I/O strona pierwsza- interfejs) aby zaznaczyć opcję ElbyCDIO ale wtedy wyskakują mi żółte wykrzykniki, że nie zanleziono ElbyCDIO.dll i żeby zainstalować CloneDVVD (nic to nie pomogło) musiałem tam wrócić do zaznaczenia ustawienia zalecanego czyli SPTI Microsoft- za co odpowiadają obie funkcje?
I ostatnia pytanie; mam wersję sterowników 6.1.7600.16385 z 2006-06-21 (IHAS 124 B) czy sa gdzieś dostępne nowsze?
 

Do góry Bottom