1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temat z Halo 3: ODST za darmo

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez arkadiusz_89, Wrzesień 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska

Z okazji premiery ODST Microsoft udostępnił dla posiadaczy złotego abonamentu na Xbox LIVE za darmo temat z gry. Możecie go pobrać klikając na ten link. Promocja obowiązuje tylko do końca tygodnia.

Źródło: Polygamia.pl

WOW nie do wiary, MS daje coś za free .

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    a jednak:),całkiem fajny normalnie kosztuje 240msp

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    odp

Zawsze dziwiło mnie jak można brać za tego typu drobne rzeczy ( tapety czy podobne "małe" dodatki) względnie dużą kase ? Bo np. jeśli w przeliczeniu tapeta tego typu kosztuje 5zł to kogo stać na kupno 10 czy 50 tapet ? Moim zdaniem takie dodatki powinny być za free ewentualnie za kilka groszy ( dosłownie ) ale skoro wołają za to wzgłednie spore kwoty do zapłaty więc chyba są "chętni" aby to kupić ....

P.S. właśnie sprawdziłem cene w przeliczeniu ta tapeta z HALO 3:ODST kosztuje troszkę ponad 9 zł ... tanio czy drogo ? oceńcie sami , w każdym razie wystarczy wpisać w google HALO 3:ODST wallpaper ( czy tapety ) i za darmo można tego mnóstwo znaleść , tylko jak taką tapetę wrzucić na naszego X360 z komputera ??

5. Mitmart

Mitmart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wzrzucasz ja poprostu na pendrive uruchamiasz go w konsoli wchodzisz w folder z zapisanymi tapetami i poporstu ustawiasz jako tlo a Xbox juz sam kopjuje go na dysk :) wiec to nic trudnego :p
    oczywiscie to tylko tapeta, nie Premium Theme wiec wszedzie bedziesz mial ta sama tapete, jak masz wiekszy tv to polecam tapety w jak najwyzszej rozdzielczosci, duzo elpiej sie prezetuja :)

6. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Panowie a mógłby ktoś wysłać mi tą tapete da maila? Skończył mi się gold i nawet konoli do net dawno nie podłączałem. Jakby ktoś się zgodził to mail duch6912@wp.pl. Z Góry dziękuje :)

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Możesz zobaczyć tu : halo 3 odst wallpaper - Grafika Google albo poszukać w google .

8. loudlips

loudlips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    240 msp za taki shit ? hehe bieda z ta tapeta tak wogole.......

9. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ogólnie dla kazdego posiadacza oryginalnego ODST powinny takie bajery byc za darmo, ale Live to platforma nastawiona na zysk, duzy zysk i wlasnie dla tego nie ma co marzyć o czymś takim.

10. sebool12

sebool12 Guest

Temat dzisiaj pobrałem i powiem szczerze, że nawet spoko ;]
    PS. Wie ktoś co wniosła dzisiejsza aktualizacja dashboardu?

11. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jakby mi zaplacili to bym tego sobie nie ustawil.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum