1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tematy typu "Co jadłes wczoraj na kolacje?"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MarioChalmers, Maj 13, 2009.

1. MarioChalmers

MarioChalmers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, pytanie jak w temacie. Co przyrządziłeś sobie wczoraj wieczorem do jedzenia? Bo ja jadłem chleb z masłem i szynka a do tego herbatę z dwiema łyżeczkami cukru.
    A tak na powaznie, bardzo często siedze na tym forum ale rzadko się udzielam. Dzis pora na wyjątek. Matko! Żygać mi się chce jak widze ten offtop, jaki tworzy sie na tym forum. Pamiętam czasy gdy pierwszy raz tu zawitałem latem ubiegłego roku. Byłoc zysto schludnie i na temat. Żadnego offtopu, konkretne pytanie i konkretna odpowiedź. Od paru miesięcy(mniej wiecej od czasu zmiany wyglądu forum obserwuje drastyczny spadek jakości i porządku na tym forum. Tematy bardziej podchodza mi na te z Bravo albo jakiegoś forum dla zakompleksionych 15-latkach. Admin zrób coś z tym.
    Wszyscy wiedzą o czym mówie? Jesli nie to już tłumacze. Chodzi mi o te bzdurne, denne i infantylne tematy idealne do offtopu a z którymi nikt nierobi porządku. Zróbmy krótki przegląd przez "najlepsze"
    JAKIE KONSOLE MACIE????
    Czy kiedykolwiek zawiesiła wam się konsola?
    Pierwsza gra w jaką grałeś/aś
    Wasza Pierwsza gra na Xboxa
    Twój najniższy spadek FPS w grze.
    Jakie napędy macie w swoich X360?
    ile gracie na swoich sprzętach ??
    Uwaga pora na mój namber łan:
    W CO OBECNIE GRACIE ?? :D (rozumiem że w tym temacie co tydzień trzeba edytować swego posta gdy zaczynamy grę w coś innego. Bo w końcu w co OBECNIE gracie?
    O co wy jeszcze zaczniecie pytać? O długość przyrodzenia w trakcie wzwodu? O wiek pierwszej inicjacji seksualnej?
    Każdy z tych tematów oczywiście opatrzony zbędnymi emotami.
    Pewnie wielu z was będzie ciężko zdziwiona tym co napisałem i nie będzie wiedziała o co mi w ogóle chodzi. Częsc jak zobaczy długość posta da sobie spokój. Ale liczę, że chociaż jedna osoba znudzona tym co sie tu dzieje zgodzi się ze mną.
    Pozdrawiam i liczę na zrozumienie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    inicjatywa w sumie szlachetna, jednakże z drugiej strony pewnie umrze śmiercią naturalną za dwa dni... mimo, że jestem "młodym" userem tego akurat forum, już kiedyś się udzielałem w podobnym temacie, jednakże pozostał bez odzewu włodarzy ;/ a szkoda, gdyż nie każdy ma tutaj te 12 czy 13 lat i chciałby czasami podyskutować na poziomie, ale się nie da. Zaglądam na forum wieczorem, następnego dnia wchodzę około godziny 16 i widzę 8 stron "gnojówki" pobierznie przejrzę pierwszą z czego otwieram w zakładce może 1-2 tematy i zamykam forum, gdyż nie ma sensu przebijać sie przez następne 7 stron tematów w stylu "jaką masz komórkę" bleeeh.
    A może o to właśnie chodzi.. full userów, full tematów i z reklam kasa leci.
    Szkoda, szkoda...

4. otacon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no i o to tu chodzi.. ten temat nie różni się od innych na początku się odpowiada w paru pierwszych postach, a później każdy ma w 4 literach o czym był temat i rozmowa schodzi na inny tor o niczym..
    aaa i mam pytanie... jak mam LBX na GB to mogę kupić zdrapkę na USA?? - taki mały sarkazm ;]

5. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    MarioChalmers zgadzam się z tobą. Jak zawitałem na to forum wtedy było tu krótko, zwięźle i na temat. Teraz coraz więcej jest tematów typu: "Co polecacie Krucjata Bourne'a czy Wolverine?". Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie. Ja rozumiem że są tu ludzie którzy grali w te gry, ALE NA GRY-O****E TEŻ. 3/4 odpowiedzi na zadawane pytania przez nowych userów można znaleść w google. Moderatorzy to chyba jednak śpią, bo widząc debilne tematy nie kasują ich. Ja rozumiem że niektórzy użytkownicy forum pracują (w tym moderatorzy), ale gdy przyjeliście prośbę na bycie modem zgodziliście się również na pilnowanie pożądku na forum. Może to czas na małe zmiany? Sami zadajcie sobie to pytanie. Jeszcze pół roku i zienimy nazwę z forum o Xboxie na Bravo lub coś takiego.

6. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Jestem na tym forum juz ponad 1,5 roku,ale ostatnie miesiące to drastyczne obniżenie poziomo wypowiedzi jak i kultury na forum.
    Dawniej to naprawdę milo spędzałem tutaj czas na rożnych dyskusjach,a teraz...jeden post na parę dni napisze.

Mnie osobiście denerwują tematy związane z grami które jeszcze się w ogolę nie ukazaly- "Co myslicie o grze XYZ" itp.Do premiery gry Bog sam jeden wie ile czasu zostalo,czasem nawet screena ani gameplay nie ma,ale juz w dziale GRY temat istnieje i offtop na calego,wrozenie z fiusów,rak i nog...

A co do pytania w watku-nic nie jadlem na kolacje,bo mam problem w zmieszczenie sie w garnitur z czasow studenckich.Pelna i wyczerpujaca odpowiedz na jakze wazne pytanie:)

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    co racja to racja ale w offtopicu posty nie są liczone więc śmietnik w stylu: jaką masz komórkę nic nikomu nie daje. Sam kilka razy pisałem w takich tematach więc nikogo nie neguję ale powiem wam że ostatnio przez 8 dni nie było mnie na forum wczoraj odpaliłem po raz pierwszy i co? Znalazłem ze 4-5 ciekawych tematów na tych wszystkich stronach. Może rzeczywiście sonda w stylu: czy lubisz bałagan na forum coś by zmieniła. Jak nie to za rok zmienimy nazwę na rower-błażeja.iso.org

@toppic: Ja jadłem pierogi ruskie polane dużą ilością magi i herbę ;PPP

8. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Imo nie chodzi tyle o debilizm samych tematów co ludzi odpsujących w nich. Czasem facepalm nie wystarcza by określić moją reakcję jak czytałem niektóre wypowiedzi(i szczerze nie wiem co jest bardziej irytujące-grupa ludzi piszących w tych tematach ale na temat czy dziesięciu zaczynających nagle płakać co to za złyu temat, dzieci brawo asasasasa)

Żal ogólnie.

9. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    Uważam, że naprawdę na forum robi się coraz większy bigos.:( Nowi użytkownicy zamiast szukać zakładają kolejny (1023) temat np. na temat ryzyka bana na ix1.51, jaki kabel VGA wybrać, jak podłączyć się do live, czym ściągać, na co nagrywać, czym nagrywać itp., itd., i tak dalej i tak dalej w kółko macieju.:p Ogólnie delikatnie denerwują mnie osoby, które już przy pierwszym poście (i często ostatnim) zakładają nowy wątek, aby zapytać o coś co było wałkowane 1500 razy.:mad: Powinno być coś w rodzaju powitalni i każdy chcący zacząć przygodę na forum musi się ze wszystkimi przywitać (musi napisać coś od siebie, a nie tylko się zarejestrować i zaraz wołać o pomoc).

10. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    dlatego ja proponuje zrobic cos takiego....... status swiezak utrzymuje sie do 50 postow,,,dopiero pozniej moga zakladac NOWY TEMAT....to ich bardziej zmobilizuje do uzywania opcji szukaj..a jak beda na szybkiego nabijac posty glupimi odpowiedziami byle dobic do 50 to 3 warny i ban;p

11. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Ta bo Ty na pewno nigdy nie założyłeś podobnego do istniejącego już topicu ani nie spytałeś się o coś co było już wytłumaczone.

Ludzie weźcie się serio zastanowcie nad tym co piszecie bo póki co widzę typową arogancję i hipokryzję w 90% postów, też kiedyś byliście noobkami i raczej nikt was za to nie chciał spalić. Zamiast na spokojnie wytłumaczyć i naprowadzić typa(i tym samym praktycznie mieć pewność,że drugi raz czegoś takiego nie odwali) od razu chcecie banany rozdawać.

Od razu przepraszam panów perfect za ten post mogąc ciut ukruszyć ich poziom of awesomeness, w końcu co ja mogę wiedzieć skoro wg niektórych nadal jestem świeżakiem(do 50 postów, potem będe mógł szaleć z wami ahaha!).

Peace and out.

12. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie... Wyobraź sobie że nie, wole poszukać niż czekać aż łaskawie ktoś mi odpowie.

Rozumiem, mozna założyć jakiś temat mając jakiś problem, coś dla humoru, ale nie jakaś zasrana pierdoła typu: ,,Jaką masz MP3'ujkę,, !!
    Będąc noobem starałem się szukać w wyszukiwarce, i najpierw przeczytać FAQ, lub regulamin. A tematy typu: ,,Swiecą mi się 3 czerwone diody! Co to moze znaczyć??,, Są właśnie dowodem ignorancji i lenistwa.

13. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ShoutBox powinien trochę rozwiązać problem spamerki.

Kolego JAR.
    Jest dział dla "Swierzakow" i pomimo,ze tematy tam się dublują,padają te same pytania jakoś nikt nie chce nikogo banować-bo właśnie po to powstal.Kazdy nowy uzytkownik znajdzie tam pomoc.
    Opcja "szukaj" nie dziala zawsze doskonale,ale naprawde wiele zapytan o podstawowe problemy zalatwia w/w SB i uniwersalne w kazdej sytuacji Google.

Na ban to post wyżej zasługuje-nic nie wnoszące do dyskusji wypowiedzi nie na temat.

14. otacon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    część poroblemu leży w tematach... ale wynika to też stąd, że istnieje topic typu "padł mi pad"
    i dziesięć odpowiedzi pod rząd "wymień baterie", jedenasty post "a mi jeszcze niegdy nie padł" 12. "wymień baterie" 13. "a ja mam akumulatorki"... no więc skoro jest przyzwolenie na to.. to wale nowy temat.. a tam walę ile mogę postów.. nawet jeden pod drugim, a jak ktoś sie przyburzy, to napiszę "mój temat, wolno mi" - też widziałem tu coś takiego ;> i taka osoba ma w pupie kogoś, kto chce przeczytać dany temat i musi przebijać sie przez setki nic nie wnoszacych postow

ale możemy pisać sobie a muzom.. jakoś nie widzę aby ktoś z włodarzy się w tym temacie wypowiedział...

15. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dział download-w kazdym temacie po kilkanascie postow,zwykle problemy z Mediafire,problem z wave 3d itp itd.-pomimo tego,ze wszytsko jest wyjasnione w odpowienich tematach.A wystarczy napisac,jeden post,ze gra po wypaleniu chodzi.

16. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Dokładnie, w każdej wstawce widzę post nie chce mi pobrać przez Jdownloader... a zawsze przecież da się przez przeglądarke i praktycznie zawsze tak jest. Kurcze nie no... moze jakiś system ostrzeżeń? Np do 10 i pod avatarem widac to??

17. qmenos

qmenos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    no dzial downlad to udreka, nie to ze ludzie wrzucaja jedna gre po 100 raz to jeszcze rozumiem gra dziala kliknij dziekuje i juz wystarczy a nie, koles sciagnol i pisze posta
    dziala a za nim 20 osob ze dziala :>

18. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Skoro takie tematy sa w dziale Off Topic gdzie nie naliczane sa posty to nie mam nic przeciwko. I tak jestem za leniwy by tam pisac, ale inni niech robia co chca. Wazne, zeby taki temat byl chociaz troche skojazony z grami czy xboxem. Temat "Jaka masz MP3-ojke" mnie zabil.

P.S. Przez jakis czas nie otwieralem tego tematu, bo.... bo zrazil mnie jego tytul. Na szczescie nie jest to taki denny temat jak reszta innych.

19. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Wydaje mi się, że cała przyczyna leży w braku konsekwencji moderatorów. Pana - albo raczej dzieciaka wyżej. Hmmm - komentarz zbędny. Trochę głupio to wygląda.
    Ludzie (w tym temacie) piszą, że są powielane posty w różnych tematach, które nie wnoszą nic nowego - narzekając na nie. To samo dzieje się w tym temacie. Patrz np. post #24 - nie wnoszący nic nowego, powielający opinię. (Nie miałem na celu wytykać błędów autorowi postu) Naprawę forum trzeba zacząć od siebie. (Albo raczej od swoich postów)

Co do tego co jadłem:

Toruńska - gotowana, świeży chlebek, jakaś musztarda i ogórki mało solne. Popiłem to wszystko 2 butelkami żywca.

20. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    potrzeba paru "srogich" MODÓW na tym forum ;)

21. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Chłopaki i tak świata nie zmienicie... Fajnie by było, gdyby nie było zbędnych i głupich tematów, czy postów, ale jak ja szukam czegoś konkretnego to wiem gdzie i nie czytam tych durnych postów, tylko puszczam je mimo oczu....

Wczytywanie...

Poleć forum