tematy typu wolisz .lubisz.itp itd.moze lepsza sonda??

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
witam...przepraszam jesli kogos uraze ale nie moge sie powstrzymac...mam prosbe do moderatorow , adminow..moze odrazu kasujcie tematy typu WOLISZ GOW 1 czy 2...wolisz to czy tamto...,,grac na kierownicy czy na padzie.. czy bardziej podoba ci sie halo 2 czy halo 8..itp itd...przegladalem kilka takich tematow i jest nieraz kilkanascie stron z typowymi wpisami i odpowiedziami..TAK LUB NIE>.PAD - KIEROWNICA....GOW 2 -GOW 1..itp itd..i tak nikt nie czyta tych wszystkich kilkunastu stron z odpowiedziami ( wielokrotnie to zwykla odpowiedz bez przemyslenia by sobie tylko posta nabic) ...moze zamaist taich tematow porobic sondy..kazdy moze zaglosowac a nizej lub wyzej bedzie wyraznie napisane ile osob oddalo glos i na co....bedzie mniej zasmiecone forum..mniej nic nie wnoszacych odpowiedzi..a kazdy czytelniej i predzej sie dowie kto co woli niz jakby mial czytac te wszystkie wypowiedzi.... to po 1.....




po 2...kieruje to do osob ktore kozystaja z forum dosc czesto i sa juz obyte... ...duzo tematow juz widzialem i czytalem..i zauwazylem ze masa uzytkownikow tylko PYTA PROSI SZUKA CHCE..DOMAGA SIE itp itd...a strasznie malo osob uzywa ikonki DZIEKUJE jak juz otrzyma to co chce.... przeciez klikniecie ikonki nic nie kosztuje zwlaszcza jesli ktos nam pomaga.....tu nie chodzi o to ze ktos moze kozaczyc ile razy on podziekowal.ile razy ktos mu podziekowal...chodzi o sam fakt..zwyklego dziekuje za okazana pomoc.....a po drugie to tez ulatwia pozniej weryfikacje takiej osoby ktora ma np sporo podziekowan( np przy wybieraniu na moda , admina)..... ..fajnie jest dostawac cos od kogos ale dac juz komus nawet GLUPIE DZIEKUJE to juz problem.....( ale tak ma nasz narod juz we krwi chyba) ....przepraszam za bledy :)
 
L

livingfear

Guest
Według mnie pomysł jest dobry.Spostrzeżenie na temat (Dziękuje) też trafne.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Chlopie next time napisz wyraznie bo po polskiemu nikt nie zrozumie

Co do 1 100% zgody
Co do 'Dziekuje'...Stanowczo nie,to nie jest obowiazek a kultura osobista.Pozatym czasami dostajesz dziekuje za darmo,przez przypadek,niektorzy wymuszaja.Po co?Nie liczy sie ilosc dziekuje tylko jakosc postow i opinia uzytkownikow.Moge zrobic 1000 kont i kliknac sobie dziekuje a miec 1 post...I co bede lepszy?Bede modem?Nie
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
Co do 'Dziekuje'...Stanowczo nie,to nie jest obowiazek a kultura osobista.Pozatym czasami dostajesz dziekuje za darmo,przez przypadek,niektorzy wymuszaja.Po co?Nie liczy sie ilosc dziekuje tylko jakosc postow i opinia uzytkownikow.Moge zrobic 1000 kont i kliknac sobie dziekuje a miec 1 post...I co bede lepszy?Bede modem?Nie
oczywiscie..ja nic nie nazucam....chcialem tylko zeby ldzie zaczeli uzywac tego przycisku jak im ktos pomoze..... chodzi o to ze np przy wybieraniu admina moze to pomagac....podam na swoim przykladzie.....JA dziekowalem komus 78 razy ...WIEC CZESTO SZUKALEM POMOCY I POTRZEBOWALEM RADY...( na moda wiec racezj sie nie nadaje ) hehehe....a mi dziekowano 12 razy tylko ...o to chodzi..ze latwiej rozpoznac kogos kto jest pomocny a kto potrzebuje pomocy...i nei mowie o liczbach 10..20 30..ale juz o 100-200 itd...wtedy chyba nie ma mozliwosci o przypadowe wciskanie i bledy jakies..jesli komus ludzie dziekowali np 300 -1000 razy..
 
R

rowerser

Guest
Ilość dziękuje nie ma nic do tego kto został/zostanie modem....

Jeśli Twój postulat dotyczy działu OT to jestem na nie.

I tak jak mówisz w innych działach zrobić tak by te pytania były tylko na ankietę i wyłącznie. Tu masz rację.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Kolego i ponownie prosze-pisz po POLSKU bo Twoje posty ciezko rozczytac
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
Ilość dziękuje nie ma nic do tego kto został/zostanie modem....
nie mialem tego na mysli....chodzilo mi tylko o to ze moze byc pomocne przy wybieraniu..a nie ze ilosc dziekuje zadecyduje o wybieraniu na moda...
Kolego i ponownie prosze-pisz po POLSKU bo Twoje posty ciezko rozczytac
z czym ty masz znowu problem?????????? jakos inni czytaja bez problemy....chodzi ci o kilka momentow gdzie przestawione sa literki???????????? to wina marnej jakosci klawiatury i nieraz nie i przy wciskaniu klawisza /.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Wiec zanim klikniesz 'dodaj post' sprawdz poprawnosc tekstu.Zasady to zasady-bo jutro 100% uzytkownikow moze powiedziec ze ma problemy z klawiaturka wiec robi bledy i pisze nieskladnie
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
oczywiscie..ja nic nie nazucam....chcialem tylko zeby ldzie zaczeli uzywac tego przycisku jak im ktos pomoze..... chodzi o to ze np przy wybieraniu admina moze to pomagac....podam na swoim przykladzie.....JA dziekowalem komus 78 razy ...WIEC CZESTO SZUKALEM POMOCY I POTRZEBOWALEM RADY...( na moda wiec racezj sie nie nadaje ) hehehe....a mi dziekowano 12 razy tylko ...o to chodzi..ze latwiej rozpoznac kogos kto jest pomocny a kto potrzebuje pomocy...i nei mowie o liczbach 10..20 30..ale juz o 100-200 itd...wtedy chyba nie ma mozliwosci o przypadowe wciskanie i bledy jakies..jesli komus ludzie dziekowali np 300 -1000 razy..
Admina się nie wybiera to po pierwsze. Poza tym 200-300 podziękowań to mają raczej uploaderzy a mało który normalny user. A Uploader raczej wstawia pliki niż udziela się bardzo aktywnie na forum. Też czasem mam tak że piszę komuś i prowadzę go za rękę przez cały temat a on na koniec pisze: ok dzięki. Tak już będzie i tego nie zmienisz. Musiała by być nauka dziękowania przed rejestracją.
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
Wiec zanim klikniesz 'dodaj post' sprawdz poprawnosc tekstu.Zasady to zasady-bo jutro 100% uzytkownikow moze powiedziec ze ma problemy z klawiaturka wiec robi bledy i pisze nieskladnie
sory miedzianek..ale czepiasz sie za bardzo .....forum to nie dyktando i to ze brakuje w zdaniu paru literek albo sa przestawione to nie grzech czy przestepstwo..... nie ranie nikogo..nie robie nic zlego...
Admina się nie wybiera to po pierwsze. Poza tym 200-300 podziękowań to mają raczej uploaderzy a mało który normalny user. A Uploader raczej wstawia pliki niż udziela się bardzo aktywnie na forum. Też czasem mam tak że piszę komuś i prowadzę go za rękę przez cały temat a on na koniec pisze: ok dzięki. Tak już będzie i tego nie zmienisz. Musiała by być nauka dziękowania przed rejestracją.
okok....piszac to chcialem by jak najwiecej osob to przeczytalo i zakodowalo sobie ze czasem zwykle glupie dziekuje nalezy sie za pomaganie.... bo fajnie jest brac , dostawac a dac cos od siebie to juz tno ale ok..konczmy ten dzial bo to nie lekcja wychowania ........................... zostawmy do omawiania TYLKO TEMAT ODNOSNIE SONDY NA TEMAT co lepsze..co wolisz itp itd
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
sory miedzianek..ale czepiasz sie za bardzo .....forum to nie dyktando i to ze brakuje w zdaniu paru literek albo sa przestawione to nie grzech czy przestepstwo..... nie ranie nikogo..nie robie nic zlego...
Ale lamiesz regulamin.A to juz zle;]
 

Do góry Bottom