1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temperatura Ram'u - poprawa chłodzenia

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Cinek_END, Czerwiec 13, 2011.

1. Cinek_END

Cinek_END Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Domu
    Witam
    Niepokoi mnie temperatura Ram'u w moim klocku ...
    O ile CPU i GPU nagrzewaja sie do w miare przyzwoitych temperatur ,to ram stanowczo od nich odstaje .

Temp CPU : ~ 56 stopni
    Temp. GPU : ~ 68 stopni
    Temp. RAM ~ 78+ stopni

Powyzsze tepmeratury mierzone we Freestyle Dashu , np. podczas grzebania w opcjach FSD lub po 2 godzinnej grze .

Czy istnieje jakis sposob na zmniejszenie tych temp? Jakies wentylatory, radiatory etc ?
    a moze takie temperatury to standard w FALCON'ach ? Prosze o porady

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cinek_END

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Domu
    ^up :)
    odpowie ktos ?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Falcony mają spore temperatury szczególnie te pierwsze.

5. Cinek_END

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Domu
    moj jest z koncowki czerwca 2008 wiec chyba nie ten z tych pierwszych ...

Ogolnie RAM tzybma temperature po kilku godzinnym graniu w granichach 74-75 st , max 78 bylo po zabawie w FSD ... - nie wiem czego akurat we Freestyle Dashu tak sie nagrzewa ...

pytanie czy takie temperatury sa akceptowalne i niczym nie zagrazaja ....

6. przemo89p

przemo89p Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam ten sam problem z temperaturą, memory dochodzi nawet do 76 stopni C, najgorsze jest jeszcze to, że gry mi się tną ale nie wiem czy jest to spowodowane temperaturą czy może wadliwym dyskiem. Oglądałem gameplaye z gier gdzie mi sie tnie a tam nie, co może być powodem? temperatura? czy może coś innego? zaznaczam jeszcze, że jak włącze xboxa mam w grze ok 65stopni i również zamula. Jeszcze jedna sprawa, nie przy wszystkich grach takmi sie dzieje, na początku myślałem, że jest toproblem nowych produkcji no ale zagrałęm niedawno crasha bandicotta z 2008 roku i tam to dopiero kicha była...

Wczytywanie...

Poleć forum