1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Temperatury Xbox360E RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Reaven, Styczeń 7, 2014.

1. Reaven

Reaven Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kupiłem nowego xboxa360 slim wersje E Corona z RGH. I mam pytanie czy temperatury CPU - 77°C, GPU - 75°C, RAM - 70°C to dobre temperatury ? W pokoju w którym mam konsolę jest dosyć ciepło. Wcześniej miałem ustawiony wentylator na 65% i temperatury były mniejsze z tym, że konsola głośno chodziła, ale czytałem, że lepiej jest ustawić na auto i tak właśnie zrobiłem. Dodam, że gdy pierwszy raz włączyłem konsolę od razu po zakupie wentylatory były ustawione na auto. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  4. Reaven

Reaven Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak mogę wejść do DashLaunch'a skoro go mam wgranego, bo nawet przez przypadek ostatnio włączyłem tylko nie pamiętam już jak ? Szukałem wszędzie, ale nic nie ma. :D

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    chłodzenie ma być auto, temperatury ustawiasz max 70 stopni i xbox sam dba o to żeby ich nie przekroczyć

1 osoba to lubi.
  7. Reaven

Reaven Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli w DashLaunch'u mam przestawić z domyślnych temperatur 82°C, 78°C, 76°C wszystkie na 70°C ?

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    zostaw je tak jak było bo możesz więcej zaszkodzić niż pomóc a temperatury który uzyskujesz są jak najbardziej odpowiednie dla konsol w wersji SLIM

9. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Dokładnie, układ pracuje w temperaturze roboczej do jakiej został zaprojektowany i nie zmieniaj nic.

10. BYK

BYK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja wiem czy nie zmieniaj :) ja mam ustawione że mi 60 stopni nie przekracza i mam Slima już czwarty rok leci i w dzień w dzień grany po 2-6h i chodzi cacy ;d czasami cała dobe gram.

11. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ununhexium, tego typu układy scalone to nie jakieś elementy elektroniczne, które muszą uzyskać temperaturę roboczą, żeby trzymały określone wartości.
    W scalakach im chłodniej tym lepiej ( w pewnych granicach rozsądku ).

Dla mnie temperatury takie to sporo. Tak samo mam Slim-ke na płycie Corona z RGH ( Coolrunner CR3 )
    Ja mam ustawione chłodzenie na 70% i nie jest głośno. Może dla tego, że konsola nowa i jeszcze nie zaszła kurzem itp.
    Temperatury u mnie nawet podczas grania nieznacznie przekraczają 60st.C ( do 61st.C ). W idle jest to około 56st.C po jakiejś chwili pracy.
    Co do temperatury ponad 70st.C to nie miałem nawet przy ustawieniu chłodzenia na auto.
    Może nie mam racji, ale temperatury które masz mają już niedaleko do granicznych dla xbox-a

Spróbuj może wymienić pastę jak konsola nie jest na gwarancji już. Polecam Arctic Cooling MX2
    Jedna z lepszych past w relacji cena/jakość i w dodatku występuje w dużej tubce, co dla mnie jest na rękę, bo sporo tego się wymienia ( PC ). Pamiętać trzeba, że wymaga wygrzania i dopiero po czasie uzyska optymalne parametry.
    Jest jeszcze pasta Noctua NT-H1, która nie wymaga wygrzewania ( działa od razu ), ale cena już 2x taka za mniejszą tubkę.

Wczytywanie...

Poleć forum