„Ten facet nie ma życia” - pierwszy gracz dobił do 1000 poziomu Paragon w Diablo III

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Po przeczytaniu tytułu tej wiadomości pomyśleliście „co w tym wielkiego? Przecież wcześniej ktoś zdobył ten lvl”? Jasne, ale gracz o pseudonimie Nokieka osiągnął ten wyczyn na poziomie trudności Hardcore. To pierwszy śmiałek na świecie, który dobił do tego poziomu!

Diablo III to nie jest trudna gra. Wystarczy wiele samozaparcia, zgrana ekipa i można śmigać na serwerach i miażdżyć demony. Dość szybko zainteresowani zdobędą 60 poziom doświadczenia, a późnienie mogą rozpocząć walkę o „Paragony”.

Śmiałek pewnie poświęcił na ten rekord mnóstwo godzin i miał tonę szczęścia – wyobrażacie sobie posiadanie 99 lvl Paragon i śmierć przez utratę połączenia? Chyba nie muszę Wam przypominać, że na trybie Hardcore każde pocałowanie podłogi jest równoznaczne z rozpoczęciem igraszek od początku.

Ja swoją zabawę z taką „hardcorową” rozgrywką zakończyłem jeszcze za czasów Diablo II – na 64 lvl moja Neostrada odmówiła posłuszeństwa… A ja akurat znajdowałem się w samym środku piekła (dosłownie i w przenośni). Po zrestartowaniu modemu, chciałem go wyrzucić przez okno.

Dobra, wracajmy do tematu wiadomości – zobaczcie jak Rosjanin (przypadek?) wbija 1000 Paragon w Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition.


 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
na pececie...................................
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na pececie...................................
No raczej... Tylko na pc wbity lvl musi byc legalny. Na konsoli można edytować go.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
A jak można edytować? Skąd ludziska mają jakieś kosmiczne pukawki o nazwie russian's crossbow pistol czy jakoś tak z niewyobrażalnym dmg. Poszedłem z nimi na próbę szczeliny i dostaliśmy klucz 100!
O co kaman?

From Nokia 5110
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Diablo Save Editor , na xbox 360 , wszystko wyjaśnia.
 

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem. Ja gram na xone więc pewnie nie ma możliwości edycji?

From Nokia 5110
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pewnie jest ;-) skopiuj savy i zobacz ;) nie przekonasz się :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
jest taka możliwość albo jest to wysoce prawdopodobne bo istnieje przecież możliwość przeniesienia postaci z x360 na xbox1.
edytujesz sobie postać na x360 save editorem a potem przenosisz na x1.
 

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
Żebym to jeszcze wiedział jak to zrobić. Tym bardziej że na xone gram DH a na x360 mam czarownika. Nie wiem czy można przenieść postać z konsoli z rgh?

From Nokia 5110
 

Do góry Bottom