"Ten kod został już użyty" - problem z aktywacją kodu prepaid

Kwasman

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam następujący problem. Ostatnio pierwszy raz od dawna zalogowałem się na xbox live, wykupiłem zdrapkę na allegro - i wbijając kod za każdym razem wyskakuje mi ten błąd - "Ten kod został już użyty". Zarówno jak wprowadzam go przez konsolę, jak i przez stronkę.
Sprawdziłem firmę która mi go sprzedała - jest w porządku, dużo pozytywów, całość obsługiwana z automatu. Więc nie sądzę żeby mnie (celowo) w ch**a zrobili.
W kontakcie mailowym kazali mi się przelogować parę razy, co zrobiłem - i nic to nie dało. Przez weekend nie odpisują mi na maile, a ja zayebiśćie chce sobie pograć w MW3 ;)

Stąd moje pytania:
1) Czy ktoś już miał taki problem? Jeśli tak - jakie są domowe sposoby żeby sobie z nim poradzić?
2) Jaka jest szansa że kod faktycznie jest używany przez kogoś innego? Mam na myśli: szansa że algorytm sprzedawcy z allegro jest trefny i wysłał mi czyjś kod; ktoś korzystający z jakiegoś generatora kodów + to, że mam pecha etc. etc.
3) Jeśli ktoś bezprawnie korzysta z mojego kodu - co muszę zrobić, z kim się skontaktować w tej sprawie?

Z góry dzięki za pomoc.
 

albinos

Użytkownik
Użytkownik
przeloguj sie jeszcze kilka razy i sprawdź jak nie to ktoś cie w bambuko zrobił
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
1) Czy ktoś już miał taki problem? Jeśli tak - jakie są domowe sposoby żeby sobie z nim poradzić?
2) Jaka jest szansa że kod faktycznie jest używany przez kogoś innego? Mam na myśli: szansa że algorytm sprzedawcy z allegro jest trefny i wysłał mi czyjś kod; ktoś korzystający z jakiegoś generatora kodów + to, że mam pecha etc. etc.
3) Jeśli ktoś bezprawnie korzysta z mojego kodu - co muszę zrobić, z kim się skontaktować w tej sprawie?
1. Ja miałem i nie ma żadnych sposobów. Ktoś wykorzystał twój kod i tyle.
2. Skoro jest taki komunikat to obstawiam że 100%.
3. Ze sprzedającym. Oczywiście MS mógłby pomóc ale raczej tego nie zrobi.
 

raph

Użytkownik
Użytkownik
jedyne co CI pozostaje to sie skontaktowac ze sprzedajacym. Nie jestes jednak w stanie mu zagwarantowac ze kodu nie wykorzystales sam osobiscie i probujesz zrobic walek, stad jestem ciekawy jak to rozwiaze ;)
 

Do góry Bottom