1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Terminator:Salavation

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Blanco09, Czerwiec 17, 2009.

1. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    TERMINATOR:SALAVATION
    Trudnośc osiągnięc: 2/10
    Online: 0
    Ofline:11 (1000[​IMG])
    Cheats: Nie
    Maksymalna ilosc GS: 3,5-5H

[​IMG]L.A. 2016 80G

[​IMG]Thank Heaven 80G

[​IMG]New Acquaintances 80G

[​IMG]The Sights 80G

[​IMG]Underground 80G

[​IMG]Into the Wild 80G

[​IMG]Angie 80G

[​IMG]Every life is sacred 80G

Aby odblokowac te osiagniecia wystarczy przejsc grę na dowolnym poziomie.

[​IMG]Seasoned Commander 100G

Aby odblokowac te osiagniecie musimy wygrac ostatnia misje na poziomie Medium.

[​IMG]Veteran Commander 180G

Aby odblokowac te osiagniecie musimy wygrac ostatnia misje na poziomie HARD.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eska

eska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów
    a jak np. przejde gre na EASY a potem wlacze ostatnia misje na MEDIUM to bede mial tego achieva "Seasoned Commander" albo tak samo z HARD "Veteran Commander"?

4. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak podobno tak. Ja jeszcze nie wiem bo nie doszedłem do konca.

5. Voitas

Voitas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podobno gre 3ba przejsca cala na trudnym poziomie

6. Black Raven PL

Black Raven PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica
    Jest prosty sposób na zdobycie achievementu za przejście gry na HARDzie:

*You need TWO controllers and a backup account to do this trick.

Step 1
    - On your MAIN PROFILE (the one you want the 1k to go to), beat the entire game on easy. On easy the glitches are manageable, and it will only take you 4 hours or so

Step 2 - After you beat the game back ALL THE WAY OUT to the main title screen. With your BACKUP PROFILE/second controller start a NEW GAME on Hard, selecting Co-Op and joining with your Main Profile/first controller when the game prompts you to press start. Right after the new game starts (when you get control of the character and hear a guy ask "John are you okay?") quit out back to the main title screen again

Step 3 - With your Main Profile/first controller, select Replay Scenario. Choose "For The Resistance" on Hard and in Co-Op, joining with your Backup Profile/second contrller when the game prompts you to press start. Now beat this level. If you don't have anyone to play the Backup Profile/second controller, just have it sit back while you do all the killing. It's a really easy and short level, even on Hard. After you beat the game your Backup Profile will get the achievements "For The Resistance", "Seasoned Commander", and "Veteran Commander".

Step 4 - Exit out to the Dashboard, go My Xbox / System Settings / Memory / Hard Drive / Games. Scroll down to your Terminator save file. You will notice both accounts have a save file created now. Now, DELETE the save file for your MAIN PROFILE. If you have a memory card, back it up first if you aren't sure about this. This will only leave the save file for your Backup Profile

Step 5 - Start the game back up again. With your Main Profile/first controller start a NEW GAME on Hard and in Co-Op, joining with your Backup Profile/second contrller when the game prompts you to press start. Again, right after the new game starts quit out just like in Step 2 and back out to the main title screen. I cannot stress how important this step is, if you don't do this you WILL NOT get credit for the Medium and Hard achievements.

Step 6 - With your Backup Profile choose Replay Scenario and select For The Resistance level on Hard in Co-Op, joining with your Main Profile/first controller when the game prompts you to press start. Again, beat the level. This time when you complete it, your Main Profile will get the achievements "Veteran Commander" and "Seasoned Commander" and you will now have 1k in this game for only having to play all the levels but the last on Easy.

Źródło: Xbox360Achievements.org - Every Point Counts

Sprawdzone i potwierdzam, że działa.

7. eska

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów
  8. dominaspn

dominaspn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    na google jest translator wystarczy skopiować

9. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Cała gra (jak i achievementy) jest banalna i żałosna (żałuje, że zmarnowałem na nią płytkę). Zdobycie wszystkich osiągnięć zajęło mi łącznie mniej niż 4h...

10. Blanco09

Blanco09 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To trzeba na HARDZIE przejsc cała gre ? czy mozna ost misje ?

The entire 1000 points from this game will come from simply beginning a game on Hard and playing through the campaign. Once you complete all nine chapters on Hard you will be done. There is a small trick you can use to beat the game on Easy, then only have to replay the final level on Hard and get credit for the "Seasoned/Veteran Commander" achievements. I didn't really find the game all that difficult, but there were a few frustrating parts. The trick can be found in detail here if you need it. Otherwise, play on Hard and use the videos from this Mahalo walkthrough if you get stuck at all.

http://www.xbox360achievements.org/game/terminator-salvation/guide/#

11. eska

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tomaszów
    z tego co zrozumiałem można ost. misje na HARDzie przejsc i bedzie 1000G. Ale do konca nie rozumiem. Niech ktos wytlumaczy po polsku o co chodzi z tym.. :):D

12. Polaczek

Polaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba cała instrukcja jest wyraźnie napisana. Trzeba się uczyć angielskiego to obecnie standard a nie prosić sie o tłumaczenie na polski bo to wstyd.

13. Persil

Persil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tu macie filmik z YT jak wycisnąć 1000 gs z tej gry przechodząc ją tylko na easy. Po czym tyko ostatni poziom odpalić na hardzie i w co-opie na dwa pady. Ten ostatni etap na hardzie przy użyciu dwóch padów jest banalnie prosty.

14. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ...
    Po co grać na easy i ostatni etap na hardzie (tym bardziej na co-op)?
    Jeśli chcecie mieć chociaż odrobinkę rozrywki z tej gry to najlepiej grać na poziomie "hard".

15. Persil

Persil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi się ta gra nie spodobała dlatego do połowy grałem na hardzie i sobie odpuściłem za bardzo mnie irytowała, a że na koniec chciałem sobie podbudować gs to skorzystałem z tego sposobu i w 15 min. 280 gs wpadło. Więcej fanu miałem grając na easy.

16. lukaszunio1

lukaszunio1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A da da się przy 1 urządzeniu pamięci to zrobić?Może ktoś napisać jak ?
    Czyli tak cięzko jest wytłumaczyć jak to zrobić :/ ? Głowię sie i głowię i dalej nic

17. Persil

Persil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja zrobiłem na jednym urządzeniu tzn. tylko mając dysk. A dla ciebie jeżeli dalej jest to problem to może daj sobie z tym spokój.

18. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak chcesz to zrobić na jednym urządzeniu pamięci to po prostu skasuj swojego sava. A potem tym profilem na którym skasowaleś save dołącz do gry profilu którego "skołowałeś" ostatnią misje;)

19. Persil

Persil Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chyba nie, ale nie jestem pewien

20. Alex1988

Alex1988 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczebrzeszyn
    Przeszedłem gre na medium , póżniej odpaliłem na ostatnia misje na hard i nie dostałem achika , a próbowałem kilka razy .

21. Virus

Virus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Przejście gry na normalu zajmuje trochę ponad 3h na hardzie około 4h to po co kombinować. Ogólnie gra do bani za łatwa, za krótka :(

Poleć forum