1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TES IV: Oblivion Goty a aktualizacja konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tabaczek, Grudzień 1, 2011.

1. tabaczek

tabaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam konsolę xbox 360 z przeróbką lt+ 1.1, oraz kopię gry Tes IV: Oblivion w wersji Game of The Year. Jest to dwupłytowe wydanie gry. Pierwsza płyta bez problemowo zainstalowala sie na xboxie, ale druga płyta woła o aktualizację konsoli (aktualizacja chce instalowac sie z plyty, xbox nigdy nie byl podlączany pod live) i teraz, czy ta aktualizacja usunie mi przeróbkę ? Gra swoja premierę (w wersji GOTY) miała w 2007 roku, stąd zdziwiłem się tą prośbą o aktualizację, bo gram bez problemu w nowsze gry. Dash mojej konsoli to 2.01265.0.

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    LT+1.1 - ta wersja jest bezpieczna tylko DO Dasha 2.0.12625.0 - wszystkie dashe późniejsze NIE są polecane

4. tabaczek

tabaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie jest to czasem tylko łatka do gry ? Na drugiej płycie są dodatki, to może gra musi sie spatchowac zeby działały. Dziwi mnie trochę że gra która swoją premierę miała w 2007 roku chce aktualizować dash, jeżeli takie gry jak Crysis 2 działają bezproblemu na moim obecnym dashu.

Zaryzykowałem i dałem tą aktualizację. To rzeczywiście były tylko łatki do gry. Wszystko działa, przeróbka jest, więc temat do zamknięcia ;)

Wczytywanie...

Poleć forum