1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TES V: Skyrim Legendary Edition - SPOLSZCZENIE DOG29? (DLC PL?)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Dejv, Czerwiec 19, 2014.

1. Dejv

Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Witajcie.

Tak jak w temacie. Czy kiedykolwiek wyjdzie spolszczenie do "Legendary Edition"? Wiem że podstawka jest spolszczona przez DOG29, jednak jestem ciekaw czy on planuje spolszczyć także DLC, aby full wersja "Legendary Edition" była (tak jak na PC) cała po polsku - niekoniecznie dubbing, chociażby napisy. Jeżeli ktokolwiek posiada takie informacje, to proszę dać znać, ponieważ nie wiem czy czekać za Legendary Edition i dopiero wtedy rozpocząć przygodę, czy jednak grać w "Legendary" po angielsku.

PS.: Jeżeli ktoś posiada źródło do ściągnięcia najnowszej (finalnej) wersji spolszczonego Skyrim na X360 [LT 3.0] przez DOG29 to proszę o podesłanie WYMODEROWANO

Pozdrawiam i proszę o informacje :)

orso// jest ogólny zakaz linków do pirackiego contentu w każdej formie dlc gry itp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    największym problemem jest Title Update, reszta to pikuś. Raczej nie spolszczy.

4. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na ps3 jest spolszczona wersja ( napisy) skyrim i DLC. Może by pliki pasowały?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

5. Dejv

Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Ok. Jeszcze mam 2 pytanka, czy idzie do wersji spolszczonej dograć angielskie dlc? Czy wersje od DOG29 przepuszczać agbx360? Czy pykanie w tą wersje jest bezpieczne przy konsoli z xlive? (oczywiście nagrywane Ihasem na Verbatimach)

6. Michas303

Michas303 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Nie będą ci po spolszczeniu działały wszystkie TU, tak więc we wszystkie dodatki nie zagrasz. Dodatkowo nie działa wiele rzeczy, niektóre teksty są także po angielsku. Próbowałem parę dni kiedyś bawić się tym spolszczeniem, i prawda jest taka że bez spolszczonych TU nie zrobisz nic, bo po prostu będzie się pojawiał Fatal Crash Interceptor (czy jakoś tak). Nie jestem także pewien czy nawet po spolszczeniu TU dałoby się grać na angielskim DLC. Jednak spolszczenie DLC jest możliwe, bo polskie odpowiedniki wyszły na PC. No ale minęło już tyle czasu że raczej nikt już się tym nie zajmie, a więc pozostaję gra po angielsku.

Wczytywanie...

Poleć forum