1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

TES V Skyrim w partach, da rade?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 5z4man, Październik 24, 2013.

1. 5z4man

5z4man Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż właśnie pobieram TES V Skyrim, jednak mam obawy że nie uda mi się tego wypalić na płytce.
    Więc tak mam:
    Xbox raczej LT 2.0 gry jakie działają bez problemowo to między innymi: Just Cause2, AC 2.
    Płytki Esperanza Double Layer (TAK WIEM wszyscy mówią że najlepsze Verbatim, jednak kupiłem te)
    Nagrywarke w laptopie (WIĘC NIE KUPIE iHAS...) optiarc DVD RW AD-7560S [powinna ogarniać te double layer?]

Ostatnio pobrałem GTA iv ale przestaje działać po którejś misji z kolei jedna z początkowych dajmy na to 6-12 misja jakoś tak.
    Jednak wracając do meritum... pobieram tego Skyrima, jednak jest on podzielony na częsci, mianowicie 8 partów. brak pliku DVD i też właśnie mam pytanie konkretne:
    Jak złączyć wszystkie części w plik (*ISO) oraz jak stworzyć plik DVD dla niego.
    Ogólnie znalazłem wątek na programosach
    Nagrywanie gier na xbox 360 • programosy.pl
    I jest w nim mowa o tym że po odpowiedniej konfiguracji ImgBurna nie potrzebny jest plik DVD, to by rozwiązało jeden problem a kolejny to jak juz pisałem: złączenie części w obraz.

PS. Czy w ogóle będzie działało na (prawdopodobnym) lt 2.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    skyrim - xgd3 czyli bedziesz stosowac trick z mp3.
    Po ściągnięciu po prostu rozpakujesz archiwum i masz iso. Plik dvd stworzy ci abgx

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum