1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

test drive ferrari

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KarolXV, Wrzesień 4, 2012.

1. KarolXV

KarolXV Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam mam problem z grą test drive ferrari w kategori modererm (1990-2011) i w następnej kategori fxx nvitationals ostatni wyścig ponieważ nie chce mi się on wczytać napęd z początku czyta a po ten cichnie i cały czas się wczytuje w innych wyścigach było wszystko dobrze gra z zabezpieczeniami xgp2 nagrywane clonecd pomorze ktoś ???????????

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    mogło się złe nagrać lub w tym miejscu jakieś paprochy na płycie były na płycie. Gra się zgrywa na dysk konsoli w 100%?

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tu nie pomorze, tu malopolska... pomijajac fakt ze zly dzial do potegi, nie wiem co to za zabezpieczenia xgp2... po pierwsze zmien program do nagrywania, sprawdz obraz w abgx i nagraj ponownie na porzadnej plycie

5. KarolXV

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    akwarium25 chodzi ci o zainstalowanie gry na dysku, bo gre prubowałem zainstalować ale coś nie szło błąd przy 70-80 procentach

6. KarolXV

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    na płycie znalazłem czarnom kropke

Wczytywanie...

Poleć forum