1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Test Drive Unlimited 2 - nowe artwork'i

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gdzieś poniżej znajdziecie kilkanaście nowych artwork'ów z nadchodzącej kolejnej części Test Drive. Niektóre trzeba przyznać wyglądają bajecznie, sama gra również powinna konkretnie pozamiatać, ale to okaże się podczas premiery. Na razie zapraszam do galerii.

XBOXXN.com : Xbox 360 i Xbox - Twoje centrum wiedzy o konsolach Microsoftu

AKTUALIZACJA:WIADOMOŚĆ Z SERWISU GRAM.pl

Nowe grafiki z Test Drive Unlimited 2

Pokaźną galerię artworków z TDU 2 udostępnił jeden z zachodnich serwisów internetowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Ponad dwa lata temu, w maju 2007 roku pojawiły się pierwsze plotki sugerujące powstawanie Test Drive Unlimited 2 – pochodziły one od tajemniczego informatora, będącego pracownikiem koncernu Atari. Kilka miesięcy temu światło dzienne ujrzały screenshoty z tego tytułu, a dzisiaj mamy dla Was kolejne potwierdzenie, że TDU 2 faktycznie znajduje się w produkcji.

Na łamach gram.pl udostępniliśmy galerię grafik koncepcyjnych prezentujących Test Drive Unlimited 2 (pochodzi ona z serwisu onPause). Przykładowe obrazki prezentujemy powyżej – resztę znajdziecie tutaj.

Niestety, oprócz tego, że za developing gry odpowiedzialne jest studio Eden Games – twórcy pierwowzoru – nie wiemy nic więcej. Możemy zatem wyłącznie przypuszczać, że TDU 2 trafi na PeCety, Xboksa 360 i PlayStation 3. Te platformy wydają się być prawdopodobne, chociaż kto wie, może producenci nas zaskoczą i dorzucą wersję na Wii lub którąś z przenośnych konsol?

Zdaniem Harpena:
    Test Drive Unlimited 2 to w moim odczuciu gra, która po prostu musi się ukazać. Świetne recenzje pierwszej części sprawiły, że „;;dwójka”;;, nawet jeśli będzie tylko zwykłym przeciętniakiem, pozwoli Atari zarobić krocie. A jeśli będzie tak samo dobra, jak oryginał, z pewnością w dalekiej przyszłości doczekamy się TDU 3. ;-) Ahh, rozmarzyłem się. A co do grafik –;; podoba mi się to, że pokazują one miejsca, w których przyjdzie nam się ścigać oraz rodzaje pojazdów, jakie zostaną udostępnione. Czekam z niecierpliwością.

http://www.gram.pl/news_8gnjJO66_Nowe_grafiki_z_Test_Drive_Unlimited_2.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bartekszym

Bartekszym Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ładne to jest ;d nie powiem ;d

4. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    nowy TDU wyjdzie na xboxa ? Bo kiedys znalazlem jakies info dotyczace tylko produkcji na PC....

5. McFly

McFly Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Test Drive Unlimited (1) strasznie mnie odrzuciła... Mam nadzieję, że z tą częścią będzie inaczej.

6. TymonPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    TDU-nazywana królem ścigałek- tyle w temacie
    PS:Jestem pewny że to bedzie HIT

7. mar_cin

mar_cin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ełdezet
    przeciez to tylko concept-art`y ... czy rendery...

8. TymonPRO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie są wyścigi,to symulator jazdy autem tak nazwano tą gre w Clicku,sama przyjemnośc z jazdy

9. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Również czekam z niecierpliwością, ogromny świat, mnóstwo pojazdów i piękna oprawa graficzna będzie na co popatrzeć a może nawet wciągnie mnie bardziej niż pierwsza część.

10. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Uhuhuuuu , czekam z niecierpliwością . Racja mnie też pierwsza część odrzuciła , ale może w 2 się bardziej postarają... ;D

11. GrzesiekMp4

GrzesiekMp4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie rozumiem dlaczego odrzuciła was pierwsza część TDU. Uzasadnijcie swoją odpowiedź, jak dla mnie gra wymiatała i do tej pory lubie w nią czaem zagrać. Piękny teren, piękne maszyny (auta+ motory), swoboda, nie to co crap typu: Nfs :( Licze na to, że nowy TDU da znowu popalić NFS (jak sama nazwa wskazuje najnowszy NFS to będzie Shit) <lol2>

13. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    ja też uważam że jedynka była super, przeszedłem ją 3 razy - 2 na pc i 1 na x360 mam nadzieje że już zbyt długo nie będziemy czekać na drugą część :) !

14. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    No mnie jedynka zraziła na xboxie. Uważam, że jest to średnia konwersja. Mam natomiast nadzieję, że dwójka na klocka wyjdzie już tak dobra jak była jedyneczka na PC. Fajny klimat, fajny pomysł. Liczę na to, że nas (graczy) zaskoczą :>

15. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Mi się TDU podobało, zarówno na PC jak i X360... jedynie na PSP jak miałem to straszny crap (najlepsze było "odbijanie" się od niewidzialnych krawężników, totalna pomyłka a nie konwersja). Więc cierpliwie czekam na TDU2 :)

16. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Mnie odrzuciło jakoś sterowanie w TDU...Nie wiem, może za dużo grałem w NFSy wszelkiej maści, ale aktualnie przechodzę GRIDa i nie razi mnie to jak się tu steruje.
    Ogólnie pomysł dobry, wykonanie gorsze. Gdyby TDU2 miało być polepszone pod względem tego co mi nie pasuje (i na pewno nie tylko mi), to stanę się wielkim fanem tej gry, takim jak aktualnie GRIDa :D

17. matiineo

matiineo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi się TDU podobał przeszedłem kilka razy nawet nie liczyłem na PC. i raz na X'ie. Kupiłem nawet dodatek. I czekam z niecierpliwością na kontynuacje. A nie ma może info o premierze?.
    Fajnie by było ujrzeć ją jeszcze w tym roku, ale chyba nie realne.
    NFSu mi się nie widzi gra dla dzieciaków.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum