Test Drive Unlimited 2 - Opinie

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Gra w sieci, Piszcie TYLKO opinie na temat gry. Wszystkie inne posty będą usuwane i odpowiednio nagradzane...

PS. Gra nie posiada zabezpieczenia Ap 2.5
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli model jazdy wydaje się wam fatalny (ja myślałem, że daruję już sobie grę po kwadransie) to pokombinujcie w ustawieniach sterowania. Ja znalazłem odpowiednie dla siebie ustawienie i jeździ się świetnie. Sama gra przede wszystkim dla fanów pierwszego TDU.


EDIT. Hehe z tym świetnie to przesadziłem. Model jazdy mimo wszystko momentami wprost katastrofalny. Koło TDU1 nawet nie stoi.

PS. Grafika mi się podoba, xbox i tak dużo więcej nie uciągnie
 

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście nigdy nie byłem za TDU1 ... Grafika nie miałą niczego ciekawego do zaoferowania (to samo co 2 część) wygląda praktycznie tak samo jak 1 tylko delikatnie Detale podrasowane . Według mnie to jest połączenie The Sims 3 z NFS (seria 1-4). Model jazdy ? Tragiczny , zniszczenia ? bez komentarza ... Lepiej poczekaj do Forzy 4 ,bo według mnie wydanie pieniędzy na tą grę to marnowanie:).
Ale taka jest moja opinia .
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Mi się podoba gra. Grafika jak grafika,ujdzie,rewelacji nie ma.Sterowanie jest dobre,nie wiem co wam nie pasuje(szczerze mowiąc w każdą sicigalke co gralem przyzwyczajalem sie do jazdy w pare minut i bylo dobrze. I jeszcze jedno,co ta gra ma wspólnego z simsami,jeden piardnął o simsach i reszta leci to samo.Polecam zagrać.
P.S No pewnie,można poczekać i do FM 5:p
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem ponad 3h, 9% ukończenia TDU2 (liczą się tu chyba jeszcze etapy z multiplayera, tak jak w TDU1) - w sumie gra mi się naprawdę dobrze. Przed zakupem auta polecam je dokładnie przetestować. Wziąłem jako drugie auto golfa i krew mnie zalewała przez jakąś godzinę (ostre zakręty bierze koszmarnie), potem przesiadłem się na jakąś alfę i jest duuużo lepiej. Teraz jeżdżę już porshe;) 7lvl, od 10 dostęp do Oahu z pierwszej części. Na razie oceniam gdzieś na 8-/10. Głownie przez bardzo nierówny model jazdy i małą ilość zmian w stosunku do pierwszej części (TDU2 to bardziej mega DLC niż zupełnie nowa gra).
 

Bart!

Użytkownik
Użytkownik
ehhh i są błędy w samochodach np w pierwszym samochodzie Ferrari California, źle są odzrowane kierunkowskazy! powinny być w zderzaku a nie w światłach drogowych (tych okrągłych)
 

totor

Użytkownik
Użytkownik
dla mnie to wielka kupa!, pograłem z 2 h i powiem tyle że grafika tylko trochę podrasowana względem części pierwszej,model jazdy tak jak napisał kolega powyżej bardzo nierówny gra nie jest warta 200,- czekałem na tą grę ale się na niej bardzo zawiodłem w psx extreme dostanie ok 7/10 jak dla mnie to 6+/10
 

Smok'e

Banned
30min grania i nie ma rewelacji... Jedynym wielkim plusem jest ogrom wyspy, sterownie średnie tak samo grafika. Najchętniej to bym pobrał save, z dużą ilością gotówki i 100% gry.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Jako zagorzały fan pierwszej części zagrałem również w TDU2. Wiele się zmieniło i niestety na minus. Może zaczną od tego, że wyścigi nie są pojedyncze, tutaj to wygląda jako impreza składająca się z 6-7 wyścigów, po ukończeniu dostajemy niezłą premię. Jeśli chodzi o policje to również minus, w Tdu2 żeby policja zaczęła nas gonić musimy się naprawdę bardzo postarać, przynajmniej z 2 razy musimy przywalić w radiowóz... Szkoda, że tak łatwo...
Przechodząc z ibizy na oahu musimy osiągnąć 10 level i wykupić bilet "jednorazowy". Śmieszne to jest, bo raz wykupujemy bilet i możemy latać tyle razy ile chcemy. Co gorsza z jednej wyspy na drugą lecąc samolotem możemy zabrać tylko jeden pojazd, dobrze że przynajmniej statystyki na wyspach są zliczane razem. Wracając do wyścigów to wydaje mi się, że jest ich mniej niż w jedynce, (nie wliczając multiplayer) bo takie też mamy zaznaczone na mapie, nie będący podłączeni do internetu. Dużym minusem jest brak motorów (mam nadzieję że ukażą się jako DLC). Ale mimo swoich wad gra ma również swoje plusy. Poprawiono sterowanie, w becie było tragiczne, a teraz jest całkiem przyjemne. Fajnie wyglądają również zabrudzenia na pojazdach i warunki atmosferyczne. Pojazdy wyglądają w miarę, dźwięk jest na naprawdę wysokim poziomie. Powiem tak: mimo, że mamy 2 wyspy, około 100 aut, możemy chodzić po domach, salonach to grze brakuje tego czegoś co miała jedynka... Nie wiem być może jest to spowodowane tymi beznadziejnymi wyścigami, które są głupio układane. Boję się tylko jednego, że gra szybko się znudzi i powrócę do pierwszej części by znowu poczuć prawdziwy klimat Test Drive :)
 

butters

Użytkownik
Użytkownik
Mnie zirytowało strasznie, że podczas jazdy powiedzmy autostradą 200 km/h włączam mapę aby podejrzeć okolicę po czym ją wyłączam, samochód już nie jedzie 200 km/h tylko stoi w miejscu i trzeba na nowo ruszać :) może to nie jest straszny błąd ale mnie zirytował ;)
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
A już myślałem, że zrobiłem się wyjątkowo wybredny (to swoją drogą) myśląc, że ta gra faktycznie jest strasznie kaprawa i przy ostatnim NFSie (jestem w trakcie) ciężko tu szukać jakiejkolwiek konkurencji.
Już sam voice acting woła o pomstę.
 

butters

Użytkownik
Użytkownik
To prawda, "gra" aktorów jest tragiczna, sztuczne dialogi rodem z kiepskiego serialu. Jak twórcy gry starali się wdrożyć wątek socjalny to mogli go chociaż dopracować.
 

majorca

Użytkownik
Użytkownik
test drive unlimited miało to coś, że chciało sie graći grać, kupować i kupować, zbierać i zbierać.
a tu sie nie chce nic..
wole pobrać tdu i zagrać od początku :)
pozdro!
 

rafciu

Użytkownik
Użytkownik
Gra wiadomo przy nfs i jakiś tam forzach wysiada,ale ogólnie podoba mi się do modelu jazdy idzie się przyzwyczaić a wątek socjalny może nie jest najlepszy ale jest spoko. Grę oceniam jakoś na 5/10 jakbym miał kupić pewnie bym tego nie zrobił ;P
 

MateuszW

Użytkownik
Użytkownik
Gra na pierwsze wrażenie obleśna graficznie, szczególnie dynamiczne cienie -pikseloza że szok.Wszystko takie sztywne i sterylne...Gra działa mi tylko z płyty -po instalacji na dysk gra sie nie uruchamia(czarny ekran) co powoduje ze wszystko przede mną się perfidnie doczytuje.Dalej -ta gra nie jest przystosowana do kierownicy!!!Mam logitech drivefx i to co mnie spotkało to jakaś porażka :tzw.krzyżak w menu działa a w aucie podczas jazdy działa tylko prawy ,nie można się rozejrzeć w lewo czy prawo w kokpicie podczas jazdy a nawet radia nie mozna ściszyć,po mapie nawigacja za pomocą kierownicy to porażka.Dodam że w pierwszym TDU mogłem wykorzystać analoga z pada do nawigacji po mapie tutaj tego nie ma.Nie można sobie przypisać przcisków wg uznania :są z góry narzucone.Model jazdy przyjemny.Z tego co widze są tylko 2 stacje radiowe...śmiech na sali i swojej muzki raczej sie nie doda.Xbox 360 to ograniczona maszyna ;)Aaaaaaaaa żeby nie było-inne gry startują z dysku i działąj ą w nich wszystkie przyciski należycie (logitechowe).Ogólnie to średnio pierwszy test drive był jakiś taki bardziej klimatyczny.Gra nie warta takiej kasy.
 

kabi1987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gra jak dla mnie spełnia moje wymagania w 90 % :)
 

P4tR0L

Świeżak
Świeżak
Ok, początek gry za mną (niestety miałem okazję zagrać tylko pierwsze 20min). Pierwsze wrażenia - no kurczę, nie ma arcydzieła, 10tki nie będzie, ale jest dobrze, dla mnie jako fana nawet bardzo dobrze. Złe było zwłaszcza pierwsze wrażenie, potem już było tylko lepiej. Zwłaszcza gdy pomyślałem, że w piątek odbieram pre-order na PC i będę mógł śmigać po Ibizie ze znajomymi, bo chyba na to ta gra jest nastawiona - na multiplayer.
Model jazdy jest dość kontrowersyjny powiedziałbym, jednak po jakimś czasie jest dla mnie do przyjęcia. Kolejnymi samochodami jeździ się coraz lepiej. Na początku jest najtrudniej. Po pierwszym wrażeniu daję grze 7+/10. Myślę, że jak pogram dłużej to ocena się podniesie, a wersja PC dostanie ode mnie jeszcze wyższą notę. Pozdrawiam i do zobaczenia na wyspie!


Tutaj pewna kontrowersja:
 

patro154

Użytkownik
Użytkownik
Po 2h granie gra mi się znudziła dla mnie nic specjalnego. Na uwagę zasługuje tylko grafika i wielkość wyspy.
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
spooora wyspa , nawet fajne samochody , ale to takie kiczowate troche =x jak dla mnie szkoda hajsu na to , dobrze, ze gralem u kolegi a nie u siebie.
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie gierka z czasem coraz lepsza, choć pierwsze TDU kiedyś podobało mi się znacznie bardziej. Na razie -8/10. Hot Pursuit jest nieporównywalnie lepszy, ale w TDU2 na piracie warto zgrać. W okolicach marca moze kupię oryginał i pośmigam po xboxlive
 

Do góry Bottom