1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Test Drive Unlimited

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez KOPAN18, Czerwiec 15, 2008.

1. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcialbym zakupic te gre bo lubie tego typu scigalki i tu moje pytanie czy warto??jaka grafika?czy jest tuning silnika?noi ogolnie?z gory dziekuje pozdrawiam zastanawialem sie tez nad forza ale forza jest nudniejsza wedlug mnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Test Drive ultimate

Nie ma takiej gry. Może chodzi Ci o Test Drive Unlimited? Jeżeli tak to oczywiście, że warto. Tuningu za bardzo tam nie ma. Forza to zupełnie inna gra. Tam masz wielkie miasto, coś jak w NFS:U2. No i przede wszystkim TDU to gra głównie sieciowa, więc bez Golda ani rusz.

4. KOPAN18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

no oczywiscie chodzi mi o test drive unlimited pomylilem sie:p czyli polecasz a co na to inni?

5. Dante

Dante Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

siema niedawno sam kupiłem tą gierke i powiem, że jestem zadowolony, fajna grafika, duża wyspa, wyścigi, garaż samochodów itp. bierz śmiało

6. madras88

madras88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Miałem przyjemność grania w TDU i mogę Ci tylko powiedzieć że gra jest ciekawa przez pierwsze 8 godzin, dalej robi sie strasznie monotonna. Dotyczy to szczegółowego odwzorowanie dróg przez co wyścigi typu ''around world'' mogą zanudzić na śmierć(zwłaszcza wtedy kiedy nie mozesz uszkodzić samochodu) więc radziłbym sie zastanowić 3 razy. Pozdrawiam :)

7. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Ja Test Drive po prostu kocham, ta gra to poezja, ta grafika, te samochody. Jesli masz wybierać miedzy Forza a TDU, to sie nie zastanawiaj tylko wybierz TDU i dołącz do mojego klubu kierowców

8. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja też w tdu się zagrywam, wyścigi around map są super, 50 minut jazdy po ciągle innej drodze, dla mnie 0 monotonni, model jazdy motorów cięzki do opanowania ale później spoko (milionere challange ZX10R zaliczyłem:p), online super, dodatkowo multum samochodów do zassania z live. POLECAM :)

9. Andrzej92

Andrzej92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk

Nie wiem jak to się gra przez net-a, ale na single player gra staje się nuda:/.
    Gralem tylko na PC.

10. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz

Gra jest NUDNA!!! No co wy!! :eek: Taka duża wyspa, do objechania :D, fajne maszynki, dobra grafa, wyścigi, i model jazdy. Tu się nie ma co nudzić :)

11. Acer4ever

Acer4ever Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy
    Odp: Test Drive Unlimited

Jak nie lubicie ludzie sie pomęczyć przed symulatorkiem :p w tdu grałem na PC i nie wypadł źle ;) nie grałem przez siec takze po pewnym czasie gra mnie nudziła.

12. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz

Nie grałeś online :eek: żałuj.....żałuj

13. KOPAN18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Siemka niestety cos mnie pokusilo i kupilem najpierw saints row bo kosztowala tylko nowka 70 zl ale skoro tak piszecie to natepna gra jaka kupie bedzie tdu bo moze byc fajny zwlaszcza online a apropo online u moich starszych w pokoju jest modem a xboxa mam w swoim i wole w swoim nie znacie jakiegos sposobu zeby jakos polaczyc tego xboxa przez tego neta??kabel nie siega wiec nie wiem:/a nie chce ciagle odlaczac i przenosic xa zeby pograc online:/modem obsluguje wlan jak co

14. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Oczywiście możesz kupić odbiornik Wi-Fi do konsoli, który połączy xboxa z twoim liveboxem(domyślam sie ze go masz) ale licz sie z kosztem rzędu 200zł. Radziłbym ci pościć kabel LAN do konsolki, taniej Cię to wyjdzie.

Wczytywanie...

Poleć forum