1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

test utraty danych zakończył się niepowodzeniem - WTF!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mojer, Marzec 1, 2011.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Zakupiłem dziś dysk 250 i pena 16 giga by przerzucić gry ze starej 20 na nowego twardziela. Pendrive jest wykrywany jednak gdy próbuję go skonfigurować to wyskakuje komunikat "test utraty danych zakończył się niepowodzeniem i nie można skonfigurować urządzenia. Użyj innego urządzeniai.
    Dobra i co teraz...
    Nie uśmiecha mi się kupowac kolejnego pendriva albo kabla do pc... da radę obejść to dostosowanie pendriva do xa. Chcętylko skopoiwać dane

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    http://xboxforum.pl/konsoli-f23/problem-z-pendrive-;-63019.html

Na przyszłość jak masz problem w którym wyskakuje jakiś komunikat to wpisz treść tego komunikatu w Google i na pewno znajdziesz pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum