1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Test zakonczony niepowodzeniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dziend0bry, Sierpień 15, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Witam
    Mam problem poniewaz gdy lacze sie z XBL (Livebox TP, udostepnianie lacza win XP) tak jak dotychczas(zrobilem format), to przy tescie polaczenia w Internet wychodzi blad. Siec przechodzi. Gdy tak sie dzieje, wifi w laptopie nie dziala. jestem polaczony,ale nie odbiera bajtów. gdy odlacze kabel od laptopa net wraca. o co tutaj chodzi. probowalem wszystkie opcje adresow ip, automat tez.. i nadal to samo! WTF

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    udostępnij połączenie WiFi (prawym na połączenie bezprzewodowe i Właściwości), jak to nie pomoże to spróbuj zrobić mostek na połączeniach.

4. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Udostepnione jest,a co do mostka to przyznnam się za cholere nie wiem jak zrobić :(

Wczytywanie...

Poleć forum