1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The beatles rockband mnikrofon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xboxman, Kwiecień 28, 2011.

1. Xboxman

Xboxman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zakupiłem grę z mikrofonem the beatles rock band i tutaj moje pytanie jak dodac mikrofon jako instrument do rock banda lub guitar hero. Kiedy włączam mikrofon błyska on białym światłem a następnie świeci na zielono gra go nie wykrywa nie wiem czy jest na nim jakis przycisk start lub coś podobnego ponieważ dopiero go kupiłem jak mam go podłączyć do gry proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jesli jest bezprzewodowy to trzeba go zsynchronizowac z konsola jak pada

4. Xboxman

Xboxman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli ?? włączyć go i przytrzymać przycisk włączenia czy trzymać cały czas żeby migał i nacisnąć synchronizacje na konsoli ??

Wczytywanie...

Poleć forum