1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Crew - Beta testy

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez mesiash91, Wrzesień 30, 2014.

1. mesiash91

mesiash91 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pszczyna, Poland
    [​IMG]Witam, czy ktoś dostał dostęp do beta testów w The Crew, ja byłem zapisany i na konsolę PS4 i na XO i żadnego z zaproszeń nie dostałem, troszkę kijowo...

No ale cóż liczę na informację w tym temacie jak tam wrażenia z Beta Testów, jeśli się ktoś taki znajdzie kto dostał a nie będzie jednak grał chętnie przygarnę! ;)

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. mesiash91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pszczyna, Poland
    Jasne że możesz mówić jak było na testach PCtowych ;) to ta sama gra tylko inna platforma ;)

5. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Troszkę to jest śmieszne. Jak była beta na PC to raz że o wiele wcześniej, to jeszcze dostęp do niej miało o wiele więcej osób niż teraz, nie wspominając o całej mapie gry. Pamiętam jak mnóstwo kodów hulało po sieci, a w przypadku PS4 i XOne rozsyłali bardzo mało. W ogóle taka beta powinna być dostępna dla wszystkich w szczególności na konsolach, no ale cóż. Chciałem wypróbować grę przed premierą, może skłoniłoby mnie do kupna, bo w ciemno nie kupię ;)

6. mesiash91

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pszczyna, Poland
    No niestety to jest przykre, mają nas głęboko w poważaniu, w ogole śmieszne jest to że jak ktoś zapisuje się na np beta testy do XONE, dostaje kod na PS4, trochę to głupie, no ale cóż... :D

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Graficznie średnio, audio brak zastrzeżeń, wielkość mapy całkiem spora i zróżnicowana w dodatku często można lecieć na przełaj, fabuła tu grałem za krótko ale raczej rewelacji po ścigałce się nie spodziewam. Niestety gra ma jedna wielką wadę, słabe sterowanie, nędzna fizyka... W grach tego pokroju twórcy powinni postawić wielką uwagę na ten aspekt a tutaj mamy coś pokroju Saints Rom <> Watch dogs

Po 3h spędzonych w tej grze stwierdzam że nie kupie jej, niewiem czy bym ją w ogóle pobrałza darmo, szkoda mi transferu na taki bubel, już Fuel od mistrzów kodu był pod tym wglądam o wiele lepszy.

Wczytywanie...

Poleć forum