1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Crew czy warto?

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Jomus, Listopad 13, 2015.

1. Jomus

Jomus Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    Witam, mam pytanko dotyczące gry The Crew, warto zainwestować w grę i kupić nówkę sztukę ( bo będę do niej wracał pograć), czy może lepiej kupić używkę przejść i zapomnieć? jakie są wasze odczucia po spędzeniu paru godzin z The Crew?

2. Lotnik421 Xbox One

3. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    kolega mówił mi, że warto.. model jazdy dosyć prosty, jednak gra jest świetna na pogrankę 2 godzinki dziennie.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    ogólnie wg. mnie warto. Jak nie wiesz, nie czujesz się pewny. To najlepiej luknij sobie na jakieś gameplaye na YT i wyrób sobie zdanie +/-.

:)

5. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Na pewno nowej bym nie kupił.
    Uzywka kosztuje grosze a daje tyle samo funu.
    Sam teraz sprzedaje THE CREW bo ta gra mimo że lubię tego typu gru,jest dla mnie zbyt chaotyczna.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum