1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Crew - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 29, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bezelex

bezelex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Pierwsze wrażenia są ... średnie. Po pobraniu ponad 500mb patchu i zainstalowaniu dwóch dvd, gra działa owszem nawet offline ale optymalizacja leży. Nawet w watch dogs było o wiele lepiej, tutaj tak jakby czasami poniżej 20 fps schodziło, model jazdy cieżko czasami wyczuć przez słabą płynność gry. Gdyby nie to dla fanów "swobodnej jazdy" pozycja obowiązkowa.To tyle narazie.

Edit: Nie ma widoku z kokpitu oraz płyta cały czas chodzi mimo wszystko.

4. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Lipna ta gra...grafika średnia,wczytuje co chwilę a każde wczytywanie trwa tyle co wbicie na GTA online,nawet jak wejde do mapy a trzeba powiedzieć ze jest ogromna to po wyjściu wczytuje zaś....spadki fpsow straszne nie wiem czemu tak....jedyny plus to tuning bo wygląda jak na ps4/xone czyli n auto rozbiera itd fajnie to wygląda...osiągi mam zablokowane jeszcze tylko wygląd ogarnialem i kolor całego kokpitu z siedzeniami można zmienić ;) no i git ze jest fabula w miarę wciagajaca

ps.tez macie tak ze czesto sie gra zawiesza podczas wczytywania albo zaraz po wyjechaniu na droge?

5. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    fabuła spoko, ale graficznie to koszmar, czasami jadąc nie wiadomo gdzie skręcić bo tak grafika jest zwalona. Ogólnie gra ma potencjał ale nie na x360...
    tutaj moje wypociny z gry na x360, pierwsze min

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dla samej fabuły warto zagrać.

7. sublime

sublime Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja dla fabuły tej gry nie kupiłem tylko z myślą o grze na sieci a po odpaleniu jestem zniesmaczony tym co zobaczyłem,gra nie ma potencjału na 360 ?? Gta V pokazuje że staruszek ma jeszcze potencjał.The Crew to niewypał

8. PompeyQ

PompeyQ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    bezelex dzięki za szybką odpowiedź.
    Po obejrzeniu kupy gameplayów zdecyduje się jednak na The Crew, ze względu na ogromną mapę możliwość tuningu itp, a grafikę przeboleje (modele samochodów wyglądają koszmarnie błotniki sześciokątne tak samo lampy) i brak kokpitu mnie zniechęca, ale w Test Drive Unlimited 1 i 2 przegrałem jakieś ~2500h ze względu na otwarty świat i nacisk położony na multi i ta gra jest tak jakby jej ''następcą'', więc myślę, że też mnie wciągnie.
    Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum