The Crew w 30 klatkach na sekundę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Wielki otwarty świat powoduje ograniczenia? Najwidoczniej tak, ponieważ Ubisoft za pośrednictwem swojego forum poinformował, że The Crew będzie śmigać na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych w 30 FPS-ach.

Nie jest to optymistyczna informacja dla miłośników szybkiej oraz widowiskowej jazdy, ale twórcy obiecują, że to wystarczy. Gra wyświetli obraz w 1080p na obu konsolach aktualnej generacji, a na PC będzie wspierać rozdzielczość 5760*1080p (możliwość podłączenia trzech monitorów).

Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, że w przypadku PC-tów może uda się osiągnąć 60 klatek na sekundę, chociaż beta działa w 30 i jest „dobrze”.

"Możemy oficjalnie powiedzieć, że naszym celem na premierę jest 60 FPS-ów na komputerach osobistych. Beta lepiej prezentuje się w 30 FPS-ach, ale możecie oczekiwać 60 klatek na sekundę na PC-tach w dniu premiery."
Coś za coś? Szkoda, że twórcom nie udało się osiągnąć na aktualnej generacji tej często „mitycznej” płynności.​

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak na PC - 60 FPS . A gdzieś wyczytałem, że właśnie przełączenie na 60FPS na PC może spowodować crashe gry :)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie wystarczy, żeby nie było dropów FPS :p
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no i jakos da sie na obu konsolach zrobic te uwielbiane i porzadane 1080
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
całe życie gralem na Xsie w 30 fpsach, po czym przeniosłem sie na pc i jesli coś mi nie idzie w 60 to po prostu w to nie gram. mówcie co chcecie, dla mnie różnica jest nieporównywalna.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
juz to pisalem kilkanascie razy, ludzie oko co udowodnilo juz kilku lekarzy okulistow nie rozroznia wiecej niz ok 40 klatek na sekunde wiec pisanie o roznicy miedzy 30 a 60 to naprawde czepianie sie bo jezeli te 30 jest stale to naprawde trzeba miec sokoli wzrok zeby zaobserwowac jakakolwiek roznice, bo jezeli sa spadki czasowe do ok 25 to wtedy 60 klatek jest lepsze bo spadek do 50 nie powoduje dyskomfortu w obrazie bo nasze oko tego nie zauwazy, dla mnie nie ma roznicy pomiedzy CoD ktore chyba dziala w 60 od innch gier, tak samo jak czepianiem sie jest marudzenie o rozdzielczosc bo jezeli ktos nie ma 50 cali i nie siedzi 2m przy nim to takze ciezko zauwazyc roznice no ale to tylko moje zdanie... po drugie nawet na PC malo jest gier z 60 fps wiec raczej w malo tytulow grasz
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
juz to pisalem kilkanascie razy, ludzie oko co udowodnilo juz kilku lekarzy okulistow nie rozroznia wiecej niz ok 40 klatek na sekunde wiec pisanie o roznicy miedzy 30 a 60 to naprawde czepianie sie bo jezeli te 30 jest stale to naprawde trzeba miec sokoli wzrok zeby zaobserwowac jakakolwiek roznice, bo jezeli sa spadki czasowe do ok 25 to wtedy 60 klatek jest lepsze bo spadek do 50 nie powoduje dyskomfortu w obrazie bo nasze oko tego nie zauwazy, dla mnie nie ma roznicy pomiedzy CoD ktore chyba dziala w 60 od innch gier, tak samo jak czepianiem sie jest marudzenie o rozdzielczosc bo jezeli ktos nie ma 50 cali i nie siedzi 2m przy nim to takze ciezko zauwazyc roznice no ale to tylko moje zdanie... po drugie nawet na PC malo jest gier z 60 fps wiec raczej w malo tytulow grasz
Różnica jest ogromna w płynności. Sugeruje zbadać wzrok u specjalisty.

Co do gry to już wolę 720 p, ale w 60 klatkach. Przecież to wyścigi a tu musi być płynna rozgrywka.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
jak mozna nie widziec roznicy miedzy 30 fps a 60 ?? ()_()
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Nigdy nie widzieć 60FPS :D

To wtedy nie widać różnicy między 30, a 60 FPS :)



Na poważnie to ja widzę różnicę. Ale jak nie będzie żadnych spadków itp itd to przełknę te 30 FPS :D - mowa o Xbox360 hehe ] = D
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
po drugie nawet na PC malo jest gier z 60 fps wiec raczej w malo tytulow grasz
lol. PC nie ma sztucznie zablokowanych klatek.

juz to pisalem kilkanascie razy, ludzie oko co udowodnilo juz kilku lekarzy okulistow nie rozroznia wiecej niz ok 40 klatek na sekunde wiec
lol x2
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
A wy dalej swoje klatki podziałki...

@down

W COD 1 tak samo było przy 100 dopiero można było sporo miejscówek odwiedzać :)
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up Nawet nie chciałem się udzielać, ale w takim wypadku musiałem. :D

Pamiętajcie, że więcej niż 60fps nie zobaczycie na 60hz (wiekszość LCD). :)

W niektórych grach większa ilość klatek pomaga np. Quake 3. Jeżeli nie miałeś min. 125fps nie mogłeś wskoczyć na niektóre miejscówki. Taka ciekawostka.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up Nawet nie chciałem się udzielać, ale w takim wypadku musiałem. :D

Pamiętajcie, że więcej niż 60fps nie zobaczycie na 60hz (wiekszość LCD). :)

W niektórych grach większa ilość klatek pomaga np. Quake 3. Jeżeli nie miałeś min. 125fps nie mogłeś wskoczyć na niektóre miejscówki. Taka ciekawostka.
dla tego za czasów crteków szło wszystko :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Owszem, jest różnica po między 30 a 60 FPS, ale jeśli te 30 FPS'ów jest bez dropów, to mi tam to zwisa :p
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W pecetowym stylu jest porównywać rozdziałki/klatki, ja mam to gdzieś, ważne żeby w miarę to chodziło
 

pawel188

Użytkownik
Użytkownik
filmy ogladacie w 25 klatkach na sekunde i co muli wam ?:D
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up Filmy to nie gry wideo. Dzięki tym 24fps nie widzisz błędów, niedociągnięć i film nie wygląda jak teatr telewizji. Wydaje się pełny, nie wiem jak to nazwać.
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Wiedza niektórych w temacie naprawdę porażająca. Czasami zdecydowanie warto dwa razy pomyśleć, czy warto udzielać się tam, gdzie nie ma się żadnej sensownej wiedzy. No, chyba że ktoś za punkt honoru stawia sobie robienie z siebie forumowego głąba za wszelką cenę - wtedy droga wolna.

/Wysłano z telefonu/
 

Do góry Bottom