1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Crew z Przepustką Sezonową - znamy zawartość

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 6, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kolejne testy The Crew rozpoczną się już dzisiaj, więc Ubisoft postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Francuskie studio przedstawiło zawartość Season Passa.

Za około 100 złotych zainteresowani gracze otrzymają dostęp do wszystkich nadciągających rozszerzeń. Twórcy postanowili zaoferować graczom kilka pakietów DLC, które za każdym razem będą upiększone darmowymi zadaniami. Niestety, za samochody oraz nowy tryb rozgrywki przyjdzie nam zapłacić.

Deweloperzy zdecydowali się rozłożyć publikowanie rozszerzeń na kilka miesięcy – ostatni pakiet pojazdów trafi do zainteresowanych w kwietniu. Warto zaznaczyć, że poszczególne zestawy będzie można nabyć osobno – za około 28 złotych za sztukę.

• Dwa ekskluzywne samochody – McLaren 12C i Ferrari 458 Speciale.
    • Wcześniejszy dostęp do wszystkich dodatków (tydzień).
    • Cztery zestawy samochodów – 12 pojazdów.
    • Zestaw ekstremalnych samochodów – dostępny w styczniu (wraz częściami).
    • Zestaw szybkich samochodów – dostępny w lutym (wraz częściami).
    • Zestaw stylowych samochodów – dostępny w marcu (wraz częściami).
    • Zestaw rajdowych samochodów – dostępny w kwietniu (wraz częściami).
    • 23 dodatkowe części do tuningu samochodów.
    • Wszystkie opcje malowania samochodów i felg do każdego pojazdu.
    • Ekskluzywne naklejki na samochody.
    • Nowy tryb PVP dostępny od 2015 roku.

The Crew zadebiutuje na rynku 2 grudnia. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Hmm no nie głupie, gierka bedzie za miesiąc... trzeba by w końcu uciułać coś na Xone i ograć tytuł. Cena za DLC nie jest raczej wygórowana, zobaczymy jak to rozłożą. Można by napisać że NIE MA LIPY :p

4. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie ma lipy? Czy ja wiem... Gdybym chciał kupić wszystkie dodatki to wydatek ponad 300zł. Sama gra jest tańsza, dycha to max jaką można dać za każdy jeden z tych dodatków :)

5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hmmm wczoraj zagralem w bete i gra mnie milo zaskoczyla wkoncu mamy tuning otwarty swiat nielegalne wyscigi :D chyba sie skusze na ta przepustke sezonowa :D

6. reaper1

reaper1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Też mam betę i to, co mi przyszło do głowy po odpaleniu, to Test Drive Unlimited - nie zmam się za bardzo, ale ta gra wygląda jak kolejna odsłona właśnie TD:U.
    To, co jest fajne, to:
    - całkiem dokładnie odwzorowane miasta - miasta nie są jednak odwzorowane w 100%, ale najciekawsze miejsca odnajdziemy (porównywałem z google maps i da się odnaleźć najbardziej znane ulice czy ciekawe punkty
    - szybkie przemieszczanie - za pomocą samolotów czy komunikacji miejskiej (pojawia się na mapie graficzka jak samolocik leci), można się też przemieścić do dowolnego wcześniej odwiedzonego (odkrytego) miejsca.

Grafika jednak nie powala, a żal, że nie można wysiąść z auta i pozwiedzać tym bardziej zwiększa mój apetyt na GTA V.

Wczytywanie...

Poleć forum