1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Crew-Zawieszenia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Piwko89, Grudzień 3, 2014.

1. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Witam mam problem a mianowicie jestem na poczatku gry (jakies 4-5 wyscigi rozegrane) i pojawia sie problem a mianowcie po rozegraniu wyscigu nastepuje wczytywanie i wyjscie do swobodnej rozgrywki jednak na tym etapie konsola sie wiesza(doswiadczylem tego przy trzech podejsciach i juz sobie darowalem)po ponownym zalaczeniu gry mam normalnie swobodna jazde,jakims cudem wyscig sie zapisal i robie nastepny,po nim znow wczytywanie do swobodnej i znow zwiecha konsoli....czy ktos ma podobny problem?Bo nie wiem czy wina plyty czy po prostu ta gra jest az tak zbugowana....

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jak przystało na ubi w tym roku, to żadna niespodzianka. Czekaj na patch

Poleć forum