1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Darkness 2 - OPINIE

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez kwiatek169, Luty 5, 2012.

1. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko i wyłącznie opinie !! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. suchyPatyQ

suchyPatyQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No cóż gierka zapowiada się świetnie. Sceny przedstawione w demie wgniotły mnie w fotel i sprawiły, że chcę więcej tej brutalności i flaków. Gęsty klimat, który wylewa się hektolitrami z ekranu telewizora, genialna oprawa graficzna oraz świetna rozgrywka sprawiają, że aż chce się grać. The Darkness 2 może stać się największym zaskoczeniem tego roku.

4. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gierka na dwa posiedzenia 2godzinne i trzy :) przeszedłem grę w 5 godzin.

Genialna fabuła! klimat i wszystko to co jest w tej grze!. ZERO MINUSÓW.

wyśmienite, znakomite, zarąbiste zakończenie.

Polecam! pierwszy MUST HAVE tego roku.

podpisuje się pod wpisami na zagranicznych forach

BEST SHOOTER EVER.

5. Grantone PL

Grantone PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    Gra naprawdę godna polecenia, dosyć krótka lecz jest jeszcze New Game + i do tego Vendetta więc można sobie nieźle maksować. Myślałem że odejscie od poważnej grafy nie będzie dobrym pomysłem ale jednak sie myliłem. Gra jest świetna i klimatyczna. Jak kolega wyżej nie ma minusów :)

6. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Potwierdzam powyższe posty.Grę przeszedłem w około 8 godzin na poziomie 'hitman" , parę razy się ginie szczególnie przy walkach z bosami.Zakończenie niesamowite tak jak cała fabuła i ten klimat,różnorodność lokacji,muzyka-super grywalność i płynność rogrywki.Po skończeniu pozostaje tryb Vendetta z nowymi misjami i postaciami oraz New Game+ , dostęp do wyboru poszczególnych chapterów wraz ze zdobytymi mocami i relictami.Naprawdę warto kupić oryginał.

7. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Gra świetna fabuła miazga czasami sam nie wiedziałem o co chodzi fajnie wszystko zgrane. Poziom trudności jest ok grałem na tym przed ostatnim i zaliczyłem kilka zgonów na najtrudniejszym to zagram chyba przy "newgame +". Jeszcze obadam te vandetty bo gra jest bardzo wciągająca. Zakończenie też niczego sobie. Polecam!

8. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Bardzo dobra pozycja dla lubiących FPS'y. W sumie to must-have na luty jak dla mnie. Bardzo przyjemny gameplay, możliwość rozwoju mocy ciemności i ta gangsterska fabuła. No i oczywiście czasami świetne humorystyczne odzywki. Gra bardzo brutalna, a widok lejącego Dakling'a na rozprutego wroga zawsze cieszy oko. Szkoda że gra taka krótka, zakończenie dla mnie dziwne ale czuć że będzie 3 część i tego pragnę. Mimo że jest dla mnie trochę nieścisłości w wątku fabularnym to jednak historia dla mnie genialnie przedstawiona, postać głównego bohatera jest najlepszą postacią z gier w jakie ostatnio grałem, momentami byłem wzruszony scenami z jego zamordowaną dziewczyną (scenka w barze czy końcówka przed i po napisach), strasznie się wczułem w odgrywaną postać. Jak dla mnie 8,8/10.

9. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    dobry klimat , świetna muza, dużo rozwałki - czynniki na dobrego fpsa dla mnie 8/10 martwi jedynie krótki czas przejścia gry

10. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Przeszedłem pierwszą cześć tej gry, i pomimo faktu że większość opinii nie była zachęcająca gra naprawdę miło mnie zaskoczyła. Druga cześć to totalna bajerka :) dopiero zacząłem więc nie napisze nic o fabule ale gamplay jest po prostu kozacki :) daje 8/10 ( przy czym 10/10 może dostać tylko nowa cześć MGS'a, Final Fantasy albo Call of Duty)

11. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Nie grałem w 'jedynkę' i byłem ciekaw, jak 2K rozwiąże system punktowy za zabicia rodem z Bulletstorma - nie zawiodłem się. Gra jest na prawdę fajna, dobrze się przy niej bawię (nie ukończyłem całej, jestem w mniej więcej połowie fabuły). Rozkręca się powoli, ale jak już to zrobi... Podoba mi się rozwój naszego Jackiego, który proponuje niecodzienne rozwiązania gameplayowe (brakuje ci amunicji? przeprowadź egzekucję na przeciwniku). Dobry voice-acting, sporą rolę ma tutaj aktor, który podkładał głos Vito Scalettcie w Mafii II. Nie podobają mi się walki z bossami, według mnie są one zrobione fatalnie i można je było zaprezentować w zupełnie inny, ciekawszy i bardziej innowacyjny sposób. Nie podoba mi się również komiksowa grafika, po prostu nie pasuje mi do tonacji oraz realiów gry. Nie jest to gra do której wrócę, bo poza kilkoma fajnymi rozwiązaniami nie wprowadza żadnej świeżości na rynek, ale na pewno w pamięci zostanie.

12. Cuchulinn

Cuchulinn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przepraszam mógłby mi ktoś zaspojlować co się dzieje gdy wybierzemy decyzję "ugodową" na dachu? Nie chce mi się 95% gry od nowa przechodzić, a nie widzę możliwości wczytania tamtego momentu. Bardzo jestem ciekaw jak gra się toczy gdy wybierze się drugą opcję.

Jako, że to temat o opiniach to wyrażę też swoją, gra na początku mnie nie zachwyciła i gdyby nie tutejsze komentarze pewnie bym sobie odpuścił. Jednak w pewnym momencie fabuła tak przyspieszyła, że nie mogłem się oderwać. Cały czas byłem ciekaw o co tam chodzi i jak to się zakończy. Gameplay bardzo przyjemny, choć dziwna nierównowaga poziomów trudności. Dla mnie zdecydowanie najtrudniejszy był fragment na cmentarzu, łącznie z bosem. Natomiast sama szeroko pojęta końcówka (Victor i to co dalej) to taka prościzna była. Ogólnie gra warta polecenia, znakomita na jeden dłuższy zimowy wieczór.

13. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  14. SymbianX

SymbianX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tu i tam
    Nie musisz calej gry od nowa przechodzic. Jak wybierzesz ktoras opcje i przejdziesz do konca, to wchodzisz do menu i wybierasz opcje Continue i wtedy wczytuje sie ten moment wyboru ;>
    A gierka calkiem przyjemna :)

15. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jedynym, dużym minusem tej gry to to, że jest za krótka. Potem są same plusy - przypomnienie fabuły z jedynki w postaci filmiku, dynamiczność akcji, posiadanie dwóch bronie palnych na raz + dwie "macki/głowy" ciemności. Całkiem fajny soundtrack, zwłaszcza, że zmieniał się na gitarowe brzmienia podczas akcji. Kolejnym bardzo dużym plusem tej gry to to, że jest krwawa. I to bardzo. Od czasów grania w Splatterhouse'a nie grałem w grę, w której leją się wiadra juchy. Nie wyobrażam sobie grać w ocenzurowaną wersję The Darkness II :D Zakończenie całkiem fajne, aczkolwiek spodziewałem się czegoś bardziej epickiego przy wybraniu tej drugiej, trudniejszej opcji. Ogólna ocena to 8 / 10, tylko dlatego że była mała różnorodność broni i było mało "usprawnień mechanicznych" bohatera.

PS. Dla sprostowania - głos Jackiemu podkładał Brian Bloom (Varric / Dragon Age II, Kane / Kane & Lynch).

16. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pograłem trochę i pierwsze co rzuca na kolana to klimat i fabuła miazga.Sceny z dzieweczyną wymiatają. Komiksowa grafika nawet fajna, supcio że są killshoty napewno urozmaicają rozgrywke. OGÓLNIE POLECAM!!!

Wczytywanie...

Poleć forum