1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The elder scrolls IV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Paweł Łoboda, Kwiecień 1, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Paweł Łoboda

Paweł Łoboda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Witam co możecie powiedzieć o grze The elder scrolls IV . Czy Warto ją kupić, i czy potrafi wciągnąć?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. yankesmm

yankesmm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Troszkę zmarnowany wg mnie klimat gry. Choć to osobiste odczucie. Pytanie za ile możesz to dostać bo jak za 20 pln to kupuj śmiało ;p pooglądaj sobie gameplay na yt może chociaż po tym będziesz miał jakieś rozeznanie:) Lepiej wypada Skyrim z genialną polską lokalizacją ale niestety dostępną tylko na przerobione konsole :)

4. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak już kupujesz to kup sobie The Elder Scrolls V: Skyrim, jedna z najlepszych gier do tej pory. Wystarczy poczytać komentarze, ja grałem i naprawdę wciąga.
    A co do The Elder Scrolls IV, nie jest tak świetna, ale może być.

Pozdrawiam lakiluk2424.

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum