1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Elder Scrolls Online bez abonamentu! Poznaliśmy datę premiery gry na konsolach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 21, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tego mogliśmy się spodziewać. The Elder Scrolls Online zadebiutuje na konsolach na początku czerwca i gra nie będzie wymagać od zainteresowanych płacenia abonamentu. Twórcy zapowiedzieli, że pozycja trafi na konsole z dopakowaną treścią.

The Elder Scrolls Online trafi na PlayStation 4 i Xboksa One dokładnie 9 czerwca. Gracze nie będą zobowiązani do płacenia abonamentu. Pozycja otrzyma wszystkie aktualizacje oraz dwa nowe systemy – Justice oraz Champion.

Oczywiście również na komputerach osobistych zniknie potrzeba płacenia abonamentu – od 17 marca wszyscy gracze będą mogli cieszyć się pozycją bez miesięcznych opłat.

Zainteresowani na konsolach oraz PC-tach będą musieli zapłacić jednorazowo za grę i później otrzymają możliwość cieszenia się tym MMO bez dodatkowych opłat.

Twórcy jednocześnie zapowiedzieli, że w pozycji pojawią się dodatkowe elementy (DLC), które będzie można nabyć za pieniądze.

Ponadto, Bethesda zaoferuje graczom specjalne konto ESO Plus, dzięki któremu miłośnicy uniwersum otrzymają dostęp do wszystkich przyszłych rozszerzeń za darmo.

paTherion lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Śmiech na sali najpierw trzeba było płacić, a teraz nagle za free? Więc rozumie, że ludzie płacili za płatną betę (bo z tego co wiem dużo błędów było/jest)..

Jak widać chcą za wszelką cenę wypromować to coś.. Mogli by uznać, że wersja "Online" była niestety klęską..

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    No ale właśnie to zrobili... wypchnąć grę na każdą platformę na jaką się da, przejście z trybu abonamentowego do free-to-play. Jest ukoronowaniem faktu, że gra się nie przyjęła i ludzie nie chcą ładować w to tyle kasy ile bethesda sobie wykalkulowała. Z drugiej strony pozycja mogła by być totalnym niewypałem na konsolach, gdzie i tak musisz już płacić abonament za grę online. A jak już się powiedziało A i na konsolach byłoby za free, to PC-towcy by się burzyli, że oni muszą płacić, a konsolowcy nie...

Poza tym przechodzą pewnie na rozbudowany system mikropłatności na każdym kroku... dla mnie ta pozycja była spalona od samego początku.

5. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    System płatności to nie P2W. Tylko mounty, ciuszki itp. Wczoraj oglądałem stream ESO i Pete Hines tak twierdzi wiec się nie kłócę ;) A guar mount wygląda przefantastycznie :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Ostatnia edycja: Styczeń 22, 2015
  6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dla mnie była spalona i jest spalona.. Choćby nie wiem co zrobili..
    Niech wyjdzie normalna pełnoprawna wersja Elder Scrollów i będzie git :)

petroz lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum