1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Elder Scrolls Online wygląda coraz lepiej!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 4, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

The Elder Scrolls Online prezentuje się coraz lepiej na każdym nowym materiale. Ostatnio mieliśmy okazję przyjrzeć się edytorowi bohatera. Tym razem ZeniMax Online skupia się na temacie rozwoju postaci gracza. Materiał wideo okraszono dużą ilocią gameplayu.

Deweloperzy The Elder Scrolls Online odsłaniają coraz ciekawsze mechanizmy gameplayowe. Warto również zaznaczyć, że poczyniono postępy w oprawie wizualnej, która jest teraz jakby mniej "kreskówkowa". Więcej tu realizmu, niż w materiałach prezentowanych w maju 2012 roku.

Nowy filmik podejmuje temat kreacji i rozwoju bohatera. Zaczynamy od tematu pozyskiwania punktów doświadczenia, które wpadać będą na nasze konto nie tylko za potyczki, ale i za odkrywanie nowych miejsc i wypełnianie questów. Następnie deweloperzy przechodzą do tematu głównych atrybutów oraz zdolności zasilanych oddzielnymi punktami. Poszczególne "skille" będziemy mogli przemieniać w ich potężniejsze wersje.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ehh od takich produkcji trzeba się trzymać z dala bo później tylko nolife będzie :D

Prezentować, prezentuje się ciekawie :)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jestem fanem TESa, ale nigdy w życiu nie gralem i nie zamierzam grać w gry p2p. Kij im w oko, nie będę płacił 50 zł miesięcznie aby grać w grę za którą i tak na starcie dałem 100-200 zł

5. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    "Skyrim Online", super sprawa, ale nie za 250zl plus 50zl miesięcznie i do tego mikroplatnoaci.

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

6. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    I to będzie na Xboksa?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

7. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    PC, XO i PS4.

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

8. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    W takim razie dobrze , że mam w Skyrim jeszcze że 100000 godzin grania :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum