1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Elder Scrolls Online

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez RaptorPL, Sierpień 2, 2013.

1. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin

Serwis CVG opublikował materiał z nowym gameplayem z The Elder Scrolls Online. Oprócz pięknych krajobrazów, możemy w nim zobaczyć walki, rozmowę z NPC i interakcję z otoczeniem.

Źródło : http://www.cdaction.pl/news-33948/t...-system-rozmow-w-swiezym-gameplayu-wideo.html

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    jedna z niewielu gier dla których kupię PS4 albo XONE

4. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja tam zaniedlugo bede mial ps3 :D Sory panowie przechodze na inna strone mocy :D

5. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Chciałbym w to zagrać ale boje się, że to mnie pochłonie. Wiele godzin spędziłem z TES:V ale online to już wogóle masakra. W nic innego chyba bym nie grał tylko levelował postać;)

Wczytywanie...

Poleć forum