1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Elder Scrolls Skyrim

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Triszu, Listopad 3, 2011.

1. Triszu

Triszu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pewien problem, Mam quest w którym muszę zdobyc dragonstone'a dochodzę do momentu w którym trzeba dezaktywować pułapkę ktoś wie jakiej kombinacji użyć ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    no jak takie masz problemy, to nie wiem jak radzisz sobie z grami. Spójrz w górę i zobacz jakie znaki są na górze. Środkowego nie widać, ale.. środkowy leczy tuż obok przełącznika. Nic w tym trudnego, trzeba jedynie się rozgladnąć

4. Triszu

Triszu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1 zagadke rozgryzłem zaraz po tym jak napisałem tutaj, Ale gorzej z 2 ktos wie ?

5. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    obejrzyj sobie dikładnie te pazury, które wciskasz w te wrota. Dokładnie dookoła

6. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dopiero co zacząłem grać i mam pytanko: czy da radę jakoś zrobić sobie 2 zestwy broni i szybko zmieniać się między nimi? Ewentualnie broń i na zmianę magia? bo na razie to włączam ekwipunek i wybieram co do której ręki, ale to strasznie długo trwa.

7. holi3

holi3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    podpinasz dany zestaw /kobinacje / bron do ulubionych Y w mednu ekwipunkow a pozniej na d-padzie do gory, gra sie zatrzymuje a ty wybierasz co i jak

8. edi

edi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Komu oddać Drgonstone?

Słuchajcie, pytanie mam. Komu oddać Dragonstone?
    Zdobyłem go w tych ruinach a górze, podczas misji zleconej w Riverwood, gdzie miałem odzyskać coś innego. Teraz nie wiem komu oddać Dragonstone. Ani ten mag, ani Jar - nie pojawiają się właściwe opcje dialogowe.
    Czy to jakiś błąd w grze?

9. adas55505

adas55505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    oświęcim/katowice
    skyrim

musisz iść do Riverwood i tam idziesz do lucka czy jakoś taki luki i tam oddajesz mu , wchodzisz do domu i na dół po schodkach i tam zaczynasz z nim gadkę i oddajesz mu

10. edi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki adas55505. Jak wrócę z pracy (tej realnej), to już wime gdzie się udać :)
    Nie wiem, jak i gdzie przeoczyłęm w fabule infomrację, że to trzeba oddać komuś w Riverwood

11. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie w Riverwood, tylko Winterun. Robiąc główny wątek w Winterun wyślą cię właśnie po ten kamień

12. edi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zadanie z Dragonstone otrzymałem właśnie w Wintersun, a dokładnie o maga w pokoju obok Jara (do którego mnie zaprowadził). Czy dokłądnie jemu mam oddać zatem ten kamień? Mam go w swoim ekwipunku, ponieważ zdobyłem go już wcześniej, ponieważ przeczesałem całe Bleak Falls Barrow, gdy miałem odzyskać przedmiot ukradziony przez bandytów.
    No i tu jest problem ani ów mag, ani Jar w Winterun tego kamienia nie chce. Mag cały czas powtarza, że powinienem być już w drodze do Bleak Falls Barrow, aja cały czas mam ten cholerny kamień. Nie pojawiają się stosowne opcje dialogowe.
    Stąd moje pytanie komu konkretnie mam ten kamień oddać. Czy dokładnie temu, kto mi zlecił to zadanie?

13. adas55505

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    oświęcim/katowice
    pomyłka

luckowi się oddawało ten koci pazur :p:p

14. edi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No własnie, pazur już oddałem, teraz kwestia tego cholernego kamienia.

15. Cuchulinn

Cuchulinn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam problem, zostałem wampirem, na czym niezbyt mi zależało, wiadomo już co trzeba zrobić w tej części TESa aby zostać uleczonym?

16. zrebak82

zrebak82 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydman
    Witam niemoge ulozyc kombinacji przy wrotach z pazurem ,zna ktos poprawne ulozenie?

17. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A raczyłeś przeczytać wcześniejsze posty?

BTW Okolice Riften o poranku wyglądają przepięknie

18. adas55505

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    oświęcim/katowice
    wcześniejsze posty może poczytaj w wyborze itemów poobracaj ten pazur i masz rozwiązaną zagadkę

19. manjak34

manjak34 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, mam problem w misji The pursuit, jest to dalsza z misji którą zyskuje się w gildii złodzieji, mam przeszukać dom , na dole oba wejścia są zabarykadowane, są jeszcze wejście na balkonach, ale za kij doskoczyć się do nich nie da :) Wiecie co zrobić z tym fantem?

20. hotken

hotken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Wyczyściłem całą jaskinię, zdobyłem fragment amuletu i nie mogę wyjść!! Niedaleko wejscia do jaskini zatrzasnęła się za mną krata i nie moge za chiny jej otworzyć. Obok niby jest łańcuch ale nie działa. Czyżbym trafił na buga? Pomóżcie bo się ze dwie godziny męczyłem z tą jaskinią żeby wszystkich wyciachać.

nie wierze, to był centralny bug. wystarczylo wczytac poprzedniego sejwa, wejsc do jaskini, zamknać i otworzyc ta krate, potem wgrac najnowszego sejwa i lanuch cudem zadzialal!czujecie to

21. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Dostałem się do Solitude i w zamku znalazłem osobe i dałem mu klucz i zabrał mnie do Thalmor Embassy jednak brama jest zamknięta.Na mapie pokazuje mi żebym poszedł do osoby Delphine i ona mi coś mówi właśnie o Thalmor Embassy i niewiem co dalej robić.

Wczytywanie...

Poleć forum