1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Elder Scrolls V: Skyrim już jest na E3. To chyba NAJWIĘKSZA gra targów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Czerwiec 2, 2011.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Okolice Convention Center w Los Angeles przy okazji każdego E3 upstrzone są małymi i wielkimi reklamami gier i produktów rozrywkowych. Nawet jednak my, choć na E3 kilku już bylismy, musimy przyznać, że tak gigantycznej reklamówki nie miała jeszcze żadna produkcja. The Elder Scrolls V: Skyrim zajmuje aż trzy budynki!

Wszystko umieszczono na ścianach Hotelu Figueroa, w bezpośrednim sąsiedztwie Convention Center. Co prawda pojawiały się już na nich reklamy (m.in. Final Fantasy XII i Grand Theft Auto: Chinatown Wars), ale żadna nie obejmowała aż trzech budynków jedną grafiką.

źródło : The Elder Scrolls V: Skyrim już jest na E3. To chyba NAJWIĘKSZA gra targów / CD-Action

Oby trzymał poziom i klimat Morrowinda - to najlepszy RPG jaki kiedykolwiek powstał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nigdy nie przepadałem za tą serią, morrowinda męczyłem lecz miałem w wersji angielskiej i dlatego odłożyłem swego czasu na półke. Może w Skyrim się przełamie

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Oblivion super był :D
    A widać że ludzie z Bethesda'y jak reklamują to z rozmachem :D

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    wprawdzie rpg-i to zuo wcielone, ale morrowind i oblivion to dzieła sztuki.
    naturalnie czekam z niecierpliwoscią.
    a reklama mocna. :D

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Świetna reklama, świetna gra, świetna cała seria :) Czego więcej chcieć - TES to ostatnia koło Wiedźmina seria prawdziwego RPG

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Muszę się zgodzic:) W Morrowinda nie jedną nockę się zerwało, oby ze Skyrimem było tak samo :)

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Pod względem reklamy to może i będzie największa gra targów, ale bez przesady, nie mam specjalnie żadnego faworyta, ale trochę skromności nie zaszkodzi...

10. biggum

biggum Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedną z największych zalet Morrowinda i Obliviona był duży świat i możliwość robienia co się graczowi w danym momencie podoba. Nie ma chyba wielu takich gier w których można się włóczyć po świecie, wykonując questy w dowolnej kolejności, a nawet kompletnie olewając główny wątek. Mam nadzieję że Skyrim będzie podobny - tzn wybiorę norda - znajdę daedryczny miecz, nasycę go jakimiś czarami i wyruszę w podróż dookoła swiata.......

Pozdrawiam

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gra z serii którą ja nazwałbym Legendą :). Seria zapracowała sobie na koronę i ją ma. Teraz tylko żeby najnowsza odsłona też była taka i wtedy król jest tylko jeden :)

Reklama bardzo fajna. Nasze "bloki, wieżowce" mogły by mieć takie reklamy. Było by widowiskowo i fajnie było by powiedzieć mieszkam obok tego z GTA5 i już każdy wie w którym :)

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jedynce o co można się martwić to to że seria zostanie skaszaniona i zostanie zrobiona na konsole... Powinna być taka jak Morrowind czyli stricte pecetowa

13. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    hextor - kiedyś wielki fanboj X360. Teraz wielki fanboj PC.Szkoda słów. Jedziesz CoD'a, teraz jedziesz Xboxa. Aż strach pomyślec co będzie jutro.

14. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie zastanawia dlaczego Bethesda tak zlewa promocje tej gry. Już od dawna powinni na bieżąco zasypywać nas różnymi informacjami, screenami i filmikami - a oni siedzą cicho, czas od czasu jakieś mało zauważalne info się pojawi. Czyżby myśleli że seria jest tak kultowa, że nie muszą nic robić a gra sama się wypromuje? Jak do tej pory o grze bardzo mało się mówi, a premiera wcale nie jest daleka. Jak na Elder Scrolls to jest to dziwne. Chyba że Bethesda ma jakieś swoje plany i rozpocznie krótką ale intensywną kampanię zapoczątkowaną na E3.

15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Szczerze mówiąc nie grałem w żadną część Eldera. W Oblivionie nie wiedziałem jak wyjść z więzienia (pierwsze 2 minuty gry) i jakoś nie wróciłem do tego. Warto?

Co do reklamy. HUUUUUGEEE - idealne określenie ;) Bethesda ma genialnych marketingowców. Idealne miejsce i jakie tanie! Tanie w porównaniu do reklamy BO na Times Square. Przejeżdżając tam z pewnością nie da się tego nie zauważyć - a to jest już sukces. Babcia idąca do sklepu zauważy takie coś i od razu będzie miała pomysł na prezent dla wnuczka. Duże jest piękne ;)

16. biggum

biggum Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślę że zdecydowanie warto, o ile lubisz gry które mają otwarty świat i lubisz utożsamiać się z daną krainą i występującymi tam zależnościami. To nie są gry w których od razu opadnie Cię horda potworów, czy zabójców o dopakowanych parametrach, jeśli nie dasz rady zrobić danego questa możesz podszkolić się i wrócić w to miejsce później. Niezwykle rzadko występuje tam sytuacja że musisz pokonać jakiegoś niesamowitego bossa, albo nie przejdziesz dalej. Dla jednych to wada, dla mnie duża zaleta. Inna wada to ubogi bestiariusz i niewiele rodzajów broni, ale można sobie wykreować własny oręż o unikalnych własnościach. Także zachęcam do zapoznania się z tymi tytułami

Pozdrawiam

17. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    słaba gra, wielka reklama - proste.

18. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Idąc twoim tokiem myślenia - Wiedźmin 2 jest słaby, bo ma wielką reklamę. Modern Warfare 3 jest słabę, bo ma wielką reklamę. Battlefield 3 jest słaby, bo na reklamę wydadzą 200 mln dolarów. Reklama + skuteczny, podchwytliwy marketing = sukces. Prosty przykład - idziesz sobie do sklepu, patrzysz na regał z grami. Szukasz jakieś strzelanki. Obok siebie masz Battlefielda(który ZAŁÓŻMY że nie miał dobrej reklamy) i Call of Duty (który miał OGROMNA reklamę). W twojej podświadomości od razu zradza ci się marka Call of Duty - więc automatycznie kupujesz CoD'a - bo tą markę znasz.

19. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Nie mówie o innych grach tylko teraz mowa o tej jedynej. Nie porównujmy piernika do wiatraka. :) Nie koniecznie byl sie z toba zgodził. Przed kupnej ogladam i czytam opinie na temat danej gry jak chyba wiekszość.

Wczytywanie...

Poleć forum