1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Elder Scrolls V: Skyrim - potwierdzono platformy i nowy silnik

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Grudzień 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Pewnie każdy fan RPG grał w Morrowind lub inne części 'The Elder Scrolls'. A jeśli nie był fanem RPG - po pierwszych minutach spędzonych w świecie TeS'a zaczął nim byc. Mamy OFICJALNE informacje, że powstaje The Elder Scrolls V: Skyrim

Bethesda potwierdziła kilka szczegółów na temat piątej części kultowej serii RPG-ów.
    "The Elder Scrolls V: Skyrim" zostało zapowiedziane w sobotę, podczas gali Spike Video Game Awards 2010. Jednak wówczas nie dowiedzieliśmy się praktycznie niczego poza tym, że gra powstaje i ukaze się 11 listopada przyszłego roku. Teraz wiemy już także, iż będzie dostępna zarówno na PC, X360 i PS3.

Poza tym pewne jest, że "The Elder Scrolls V: Skyrim" powstanie na zupełnie nowym silniku graficznym. Nick Brecon, menedżer ds. społeczności w Bethesdzie, napisał na Twitterze: Możemy już teraz potwierdzić, że silnik "TESV: Skyrim" jest całkiem nowy. I wygląda fantastycznie.

"The Elder Scrolls V: Skyrim" będzie bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części, "The Elder Scrolls IV: Oblivion". Gra rzuci nas do tytułowej prowincji, będącej położoną najdalej na północ częścią kontynentu Tamriel. Mieszkają tu głównie elfy oraz ludzie, przede wszystkim górale zwani nordami. Na horyzoncie rozciągają się górskie szczyty, a klimat można określić tylko jednym słowem - mroźny.

źródło i pierwszy oficjalny trailer - "The Elder Scrolls V" - potwierdzono platformy i nowy silnik - Wiadomości - Onet.pl Gry

Znowu szykuje się tysiące godzin grania! Mam nadzieje, że klimatem pochłonie mnie tak jak MORROWIND
    Czekam z niecierpliwością, i pre-ordera mógłbym złozyc już dzś!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nord :D Moja ulubiona rasa :) Jeszcze lubiłem grać Redgard'em :)

4. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Tyle czasu jeszcze do premiery :/

5. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Ojj tak - Nordowie najlepsi! Chociaż jeszcze bardzo podobają mi się Orkowie i Leśni Elfowie

6. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    "Tysiące godzin grania " .

7. SzynszyL94

SzynszyL94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: