1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oficjalnie! Premiera w październiku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 13, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Branżowi donosiciele nie zawiedli. Jedną z największych niespodzianek konferencji Bethesdy jest bez wątpienia odrestaurowana wersja The Elder Scrolls V: Skyrim. Produkcja zmierza na trzy platformy i zadebiutuje jeszcze w tym roku.

The Elder Scrolls V: Skyrim powróci w upiększonej oprawie z rozbudowanym wsparciem modów na konsolach! Produkcja trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste już 28 października.

Branżowi donosiciele nie potrafili tylko zgadnąć dokładnej nazwy. Tytuł powróci jako „Special Edition”, ale niestety nie otrzymaliśmy więcej szczegółów, a nawet nie spojrzeliśmy na rozbudowany fragment rozgrywki.

Ciekawostką na pewno jest informacja, że gracze posiadający The Elder Scrolls V: Skyrim na PC ze wszystkimi dodatkami otrzymają za darmo usprawnioną edycję.

Na przyjemności musimy zaczekać.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W Skyrim'a nie grałem więc z miłą chęcią teraz zagram. :)

4. wiccan

wiccan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wystarczy, że dodadzą do podstawki kilka modów, które społeczność udostępniła na PC i mamy gotowca na nowe konsole. Dlatego na PC uważam, że nie warto zawracać sobie głowy tym wydaniem bo po zainstalowaniu kilku modów do podstawki otrzymamy zbliżony efekt, przynajmniej ten wizualny.

5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Myślę, że to doskonała zachęta, aby w końcu przejść Skyrima :) Robiłem 2 podejścia i raz sprzedałem x360, a drugi raz zrobiłem formata na PC,a zapomniałem przenieść save'ów ;p

Wczytywanie...

Poleć forum