1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The Elder Scrolls V: Skyrim Wersja DOG29

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mietek52, Listopad 17, 2011.

1. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Ostatnio ściągnełem gre The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji spolszczonej przez DOG29,gra nagrała się bez problemu normalnie zaczynam sobie gre.Ale do rzeczy,dość często wyświetla mi się napis "LOOKUP FAILED!" gdy np zebrałem książke to zamiast treści mam napis "LOOKUP FAILED".Również mam ten napis zamiast instukcji jak się posługiwać wytrychami. Proszę o pomoc,być może sam DOG29 wie o co chodzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. masiusgn

masiusgn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Spróbuj "WYKASOWAĆ CACHE Z DYSKU, JEŻELI WCZEŚNIEJ INSTALOWAŁEŚ INNĄ WERSJĘ, USUŃ JĄ!"

4. mietek52

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie instalowałem wczesniejszej wersji. Spróbuje z usunięciem tego cache,ale czy to nie usunie mi wszystkich patchy do gier? Bardzo zalezy mi,aby ta gra śmigała.Bo umówiłem się z kumplem na sobote,że będziemy razem napierniczać :)

5. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ściągnąłeś betę, którą ktoś udostępnił bez wiedzy Dog'a. Poszukaj pełnej wersji, w niej problem jest poprawiony. Usunięcie cashe usunie ci wszystkie patche do gier

6. mietek52

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie dobrze,kurde ściągałem wersje finalną,ale linki wygasły ehh... Wpisałem w google i myślałem,że to jest taka sama wersja. Nie potrzebnie tylko płytke zmarnowałem,no nic dzięki za pomoc. Temat można zamknąć będe szukał wersji finalnej. Pozdrawiam

7. Smookie

Smookie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Jak odróżnić wersję finalną od bety ? Po linkach ofc. Ściągnałem The Elder Scrolls V Skyrim DubbingPL.RF.XBOX360-DOG29 i widzę nowsze linki właśnie z dopiskiem o finalnej wersji.

8. Zildijan

Zildijan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    The Elder Scrolls V Skyrim DubbingPL FINAL XBOX360-DOG29 - finalna wersja

Wczytywanie...

Poleć forum