1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

The end is near?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Noxis, Sierpień 21, 2016.

1. Noxis

Noxis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć,
    Wczoraj po dłuższej nieobecności na konsoli postanowiłem popykać sobie w fifke na mojej 360 i zastała mnie "super" niespodzianka. Mianowicie dziwne artefakty w różnych momentach. Tzn. wczoraj odpaliłem konsolkę, po czym odpaliłem fifke, wyszukało mi mecz, wszedłem do gry, minęło może 10 min (oczywiście czasu gry) i wyrzuciło mi artefakty którym towarzyszył wysoki dźwięk skrzypiącego metalu. Zrobiłem restart konsolki, po czym wystartowała i wyrzuciła artefakty już na login screenie. Pomyślałem, że to już pewnie koniec, ale nie wyrzuca mi żadnych rrodów. Odczekałem chwilę, po czym włączyłem ponownie, odpaliłem gierke i znów to samo. Wygląda jakby się coś grzało i po chwili większego wysiłku wyrzuca artefakty. Dzisiaj odpaliłem, i najpierw odpaliła normalnie, wszedłem do gry no i poleciały artefakty, po czym zrobiłem res i dostałem RROD'a. Odczekałem z 5 min, odpaliłem znów i zaskoczyła, ale wtedy już artefakty poleciały na loading screenie.
    Zimne luty? Czy coś się przegrzewa? Nie wydaje mi się, żeby była jakaś ciepła. Wentylatory działają ok. Konsola nie przerabiana i nie była w żaden sposób naprawiana, itd. Wersja Arcade z 2k7.
    Foty przykładowe w załączniku. Tu akurat artefakty podczas loading screena, ale podczas gry wyglądają raczej tak samo.
    Dodam też, że podczas normalnego siedzenia w menu i grzebania po ustawieniach, itd działa normalnie. Dopiero gdy włączę np. Youtube'a albo jakaś gierkę to wywala artefakty, a poźniej po szybkim restarcie już w loading screenie.
    Pozdro.

<a href=https://zapodaj.net/c5fb6fabe2fb5.jpg.html>IMG_20160821_182156.jpg</a>
    <a href=https://zapodaj.net/c29a8e2c1da53.jpg.html>IMG_20160821_182229.jpg</a>

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    RRoD. Przegrzał się. Puściły luty pod BGA. Reballing ale to się nie opłaci stary model jak świat.

4. Noxis

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A ile mniej więcej teraz reballing kosztuje? Szkoda mi jej wyrzucać, a jeśli miałbym już to zrobić, to na pewno nie kupowałbym drugi raz 360, tylko przerzucił się już na new gena. Jakby ta naprawa była jeszcze opłacalna, to może bym zainwestował.

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Myslę że koszt rebalingu to używka slima w tej chwili, @akir@akir mylę sie?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie warto, jedynie dla kogoś kto naprawia i sprzedaje jest sens

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

7. Noxis

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No nic, to śmietnik tylko zostaje. A jakbym jej zafundował grzałke, to pobiegałaby jeszcze chwile, czy raczej to już nic nie da? Już mi nie zależy, więc mógłbym ją nawet udupić do końca, ale może jeszcze coś z niej wycisnę.
    Kumpel pamiętam, że grzał swojego Arcade'a na początku w kocu, a później jakoś tam wentylatory na chwile zatrzymywał i do tej pory mu działa, a to już było chwilę temu.

8. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Lepiej ja udupić do końca będziesz sie tylko niepotrzebnie stresował i nie wiesz kiedy ci padnie kup slimkę używkę można juz w dobrych cenach znaleźć

9. Noxis

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Oddam go jeszcze do znajomego, bo on ma firme informatyczna to może coś wymłodzi. Jak nie, to grzałeczka. Może akurat jeszcze trochę pochodzi.

A tak na marginesie to gdzie znajdę jakieś fajne używane slimki w przystępnej cenie? Chodzi o samą konsolkę, bez padów, gier, akcesoriów itd.

10. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Ja jak kupowałem to na allegroszu używki z gwarka masz nawet lecz trzeba poszukać jeszcze olx ale tylko odbiór

Poleć forum